PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

MarcPol wynajmie jeszcze więcej powierzchni magazynowej od spółki MLP Group

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 sty 2012 13:03

MLP Group, deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce, podpisał umowę z firmą MarcPol SA na wynajem ponad 5 022 mkw. powierzchni w parku produkcyjno-magazynowym MLP Pruszków II.

REKLAMA

Będzie to powierzchnia magazynowa z niewielką częścią biurowo-socjalną, umożliwiająca zapewnienie sprawnej logistyki produktów w związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów MarcPol i planowanymi w najbliższym czasie otwarciami 17 nowych placówek.

Nowy magazyn będzie obsługiwał również istniejące placówki handlowe MarcPol. Umowa została podpisana na okres 10 lat. Powierzchnia wynajęta przez MarcPol zostanie przekazana do użytku w II kwartale 2012 roku.

Jest to już druga umowa na wynajem powierzchni podpisana przez MLP Group z firmą MarcPol w ciągu ostatniego roku. Łącznie MarcPol wynajmuje w Parkach MLP Pruszków I oraz MLP Pruszków II 7000 mkw.

MarcPol SA prowadzi działalność od 1988 roku i jest obecnie największą w Polsce siecią handlową z całkowicie polskim kapitałem. W jej skład wchodzą zarówno centra handlowe o powierzchni ponad 4000 mkw., supermarkety, jak i mniejsze sklepy, w których stali klienci robią codzienne zakupy.

- MarcPol jest kolejną firmą z sektora spożywczego, z którą podpisujemy w ostatnim czasie umowę. Cieszę się, że firmy z tej branży, bardzo wymagającej pod kątem logistyki i magazynowania, decydują się na wynajem powierzchni w naszych parkach. Jednocześnie, jest to już druga umowa, którą podpisujemy z firmą MarcPol w przeciągu kilku miesięcy, co jest dla nas potwierdzeniem atrakcyjności naszych parków magazynowo-produkcyjnych i naszej oferty dla tego sektora - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, członek zarządu MLP Group SA.

- O wyborze MLP Pruszków II oraz MLP Group SA jako partnera w dalszej działalności i rozwoju MarcPol zdecydowały lokalizacja parku bezpośrednio przy budowanej autostradzie oraz profesjonalizm i elastyczność dewelopera w zrozumieniu naszych potrzeb. Nie bez znaczenia jest fakt, iż MarcPol będzie miał do dyspozycji nowy, „szyty na miarę" obiekt, odpowiadający aktualnym wymaganiom magazynowania i logistyki produktów FMCG - powiedziała Iwona Zarucka, wiceprezes zarządu MarcPol SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA