PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Miliard do wydania

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 sty 2017 10:30

Miliard do wydania Peter Becar

P3 realizuje obecnie wielki projekt refinansowania o wartości 1,4 mld euro. O tym, na co pójdą pozyskane środki, opowiada w rozmowie z Propertynews.pl Peter Becar Managing Director CEE.

REKLAMA

- Po pierwsze, zamierzamy przyspieszyć rozwój istniejącego banku ziemi P3, który pozwala na wybudowanie 1,4 mln mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej w całej Europie. Dodatkowo będziemy szukać okazji do nabycia nowych gruntów i aktywów stałych zarówno w krajach, gdzie już jesteśmy obecni, jak i w zupełnie nowych regionach - zapowiada Peter Becar.

Jak dodaje, firma zamierza rozwijać się nie tylko w krajach, w których była już obecna. -Nasze plany ekspansji są ściśle związane z naszą strategią, zarówno jeśli chodzi o kraje, w których już działamy, jak i o nowe rynki. Okazje inwestycyjne, których poszukujemy muszą się odznaczać wysoką jakością lokalizacji oraz, w wypadku aktywów istniejących, muszą to być zasoby, które odpowiadają lub mogą być przystosowane do wysokich standardów P3 - dodaje.

Jako potencjalne miejsca do inwestycji firma wybrała do tej pory takie kraje, jak Czechy, Słowacja, Polska, Włochy, Niemcy i Rumunia. - Mam nadzieję, że sfinalizujemy pierwsze nowe akwizycje w I kwartale 2017 r. - deklaruje.

Już niebawem cały wywiad z Peterem Becarem tylko na Propertynews.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA