PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Miliard do wydania

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 sty 2017 10:30

Miliard do wydania Peter Becar

P3 realizuje obecnie wielki projekt refinansowania o wartości 1,4 mld euro. O tym, na co pójdą pozyskane środki, opowiada w rozmowie z Propertynews.pl Peter Becar Managing Director CEE.

REKLAMA

- Po pierwsze, zamierzamy przyspieszyć rozwój istniejącego banku ziemi P3, który pozwala na wybudowanie 1,4 mln mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej w całej Europie. Dodatkowo będziemy szukać okazji do nabycia nowych gruntów i aktywów stałych zarówno w krajach, gdzie już jesteśmy obecni, jak i w zupełnie nowych regionach - zapowiada Peter Becar.

Jak dodaje, firma zamierza rozwijać się nie tylko w krajach, w których była już obecna. -Nasze plany ekspansji są ściśle związane z naszą strategią, zarówno jeśli chodzi o kraje, w których już działamy, jak i o nowe rynki. Okazje inwestycyjne, których poszukujemy muszą się odznaczać wysoką jakością lokalizacji oraz, w wypadku aktywów istniejących, muszą to być zasoby, które odpowiadają lub mogą być przystosowane do wysokich standardów P3 - dodaje.

Jako potencjalne miejsca do inwestycji firma wybrała do tej pory takie kraje, jak Czechy, Słowacja, Polska, Włochy, Niemcy i Rumunia. - Mam nadzieję, że sfinalizujemy pierwsze nowe akwizycje w I kwartale 2017 r. - deklaruje.

Już niebawem cały wywiad z Peterem Becarem tylko na Propertynews.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA