PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Milion w portfolio, ale apetyt wciąż rośnie

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 mar 2016 08:03

Goodman pobił rekord. - Od lipca ubiegłego roku podpisaliśmy umowy najmu na ponad milion mkw. powierzchni w Europie kontynentalnej - mówi Maciej Madejak, Head of Business Development Poland w Goodman. Jak zapowiada, w tym roku nie zabraknie nowych inwestycji.

REKLAMA

- W roku 2016 Goodman nadal umacnia pozycję na rynku powierzchni magazynowych w Europie. Naszym osiągnięciem, oprócz wynajęcia ponad 1 mln mkw. powierzchni logistycznej, jest zwiększenie naszego portfolio w Europie Centralnej do ponad 944 tys. mkw., co stanowi przyrost ok. 35 proc. w stosunku  do roku ubiegłego - mówi Maciej Madejak, Head of Business Development Poland, Goodman.

Jak podkreśla, dodatkowym osiągnięciem jest utrzymanie dotychczasowych klientów w portfolio firmy oraz utrzymanie bardzo wysokiego współczynnika wynajęcia powierzchni. Wynosi on teraz 98 proc.

- W naszych planach jest rozwój inwestycji w lokalizacjach, które już posiadamy czyli w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy na Śląsku. Będziemy skupiać się na powiększeniu banku ziemi. Obecnie nasze zasoby pozwalają na wybudowanie ponad 830 tys. mkw. - mówi Maciej Madejak.

Goodman, oprócz istniejących parków logistycznych, będzie też rozwijać projekty BTS. Dotyczy to również lokalizacji, w których te inwestycje dotąd nie były projektowane. Kolejnym elementem rozwoju firmy ma być realizacja obiektów spekulacyjnych w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, takich jak Poznań, Wrocław, Śląsk i Gdańsk.

 

 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA