PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Milowy krok do Panattoni Park Kielce

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 mar 2018 11:26

Milowy krok do Panattoni Park Kielce Fot. shutterstock

Panattoni Europe kupił od prywatnych właścicieli grunty pod inwestycję na kieleckim Malikowie. Z końcem lutego podpisano w Kielcach akty notarialne, finalizujące nabycie terenów. W ubiegłym tygodniu natomiast podpisano list intencyjny na generalne wykonawstwo. Finalizacja umów nabycia nieruchomości od dotychczasowych właścicieli oraz wybór generalnego wykonawcy to milowe kroki na drodze do realizacji Panattoni Park Kielce.

REKLAMA

Park zlokalizowany będzie tuż przy granicy administracyjnej Kielc, w niedalekiej odległości od węzła komunikacyjnego Kielce Zachód (Niewachlów II), który łączy drogi S7 i 74 na trasie z Warszawy do Krakowa. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się także Targi Kielce oraz największe firmy produkcyjne w Kielcach.

Docelowo kieleckie centrum Panattoni Park Kielce będzie dysponowało 87 tys. mkw. powierzchni o najwyższym standardzie.

Po podpisaniu aktów notarialnych Panattoni Europe – lider nieruchomości przemysłowych w Polsce Europie, stał się właścicielem gruntów, które przeznaczone są pod budowę parku logistycznego oraz nowoczesnej powierzchni magazynowej. 

Pierwszym najemcą Panattoni Park Kielce będzie Vive Logistic Services, spółka z grupy Vive, lidera w branży recyklingu tekstyliów w Europie (etap I inwestycji). 

Od ubiegłego roku trwały negocjacje z właścicielami terenów oraz procedury związane
z przygotowaniem inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA