PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

MLP Pruszków II poszerzy listę najemców

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 paź 2015 11:02

MLP Pruszków II poszerzy listę najemców MLP Pruszków II

Aluflam, duński koncern wytwarzający przeciwogniowe konstrukcje z aluminium i szkła, podpisał umowę najmu 4,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku MLP Pruszków II, należącym do MLP Group. W transakcji pośredniczyła agencja Sharman Church.

REKLAMA

Firma Aluflam Extrusion Sp. z o.o., wchodząca w skład duńskiego koncernu, podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu około 4,5 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II. Spółka zamierza przeznaczyć blisko 4,3 tys. mkw. na cele produkcyjno-magazynowe. Z kolei na powierzchnie socjalno-biurowe wygospodarowane zostanie nieco ponad 0,2 tys. mkw. Ze względu na produkcyjny charakter działalności, konieczna będzie odpowiednia adaptacja obiektu pod potrzeby Aluflam.

Grupa Aluflam specjalizuje się w produkcji i montażu konstrukcji przeciwpożarowych z aluminium i szkła. W ofercie Aluflam znajdują się m.in. okna, drzwi, drzwi przesuwne, okna dachowe i szklane dachy. Produkty koncernu są dostępne na całym świecie.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 ha i docelowo ma obejmować 302 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA