PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

MLP rozwija współpracę z siecią MarcPol

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 maj 2014 13:35

MLP Group wynajęła firmie MarcPol SA około 1 230 mkw. powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków I. Jest to już kolejna umowa z operatorem sieci sklepów detalicznych, który korzysta obecnie już z około 7 300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej należącej do MLP Group.

REKLAMA

Spółka MarcPol, prowadząca sieć sklepów detalicznych pod taką samą marką, wynajęła blisko 1 230 mkw. powierzchni w centrum logistycznym MLP Pruszków I. To kolejna umowa na najem powierzchni podpisana z MLP Group.

Dzięki poszerzeniu współpracy wielkość wynajmowanej przez MarcPol powierzchni w parku MLP Pruszków I zwiększyła się do blisko 2 300 mkw. MarcPol aktualnie wynajmuje także ponad 5 000 mkw. powierzchni w centrum MLP Pruszków II wykorzystując je jako centrum logistyczne dla produktów oferowanych w sieci sklepów. Oznacza to, że spółka prowadząca sieć sklepów detalicznych korzysta już łącznie z ok. 7 300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

MarcPol to polska sieć supermarketów istniejąca na rynku od ponad 26 lat. Posiada zarówno centra handlowe, supermarkety, jak i małe osiedlowe sklepiki. W perspektywie najbliższych trzech lat planuje uruchomienie około 20 nowych placówek.

- MarcPol systematycznie zwiększa skalę działania i potrzebuje dodatkowej powierzchni magazynowej na prowadzenie działalności operacyjnej. Zawarcie kolejnej umowy potwierdza, że firma pozytywnie ocenia naszą dotychczasową współpracę. Docenia jednocześnie nasze doświadczenie oraz ofertę - powiedziała Dorota Jagodzińska- Sasson, członek zarządu MLP Group.

MLP Pruszków I to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy. Na terenie 43 ha powstało 165 000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA