PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

MLP rozwija współpracę z siecią MarcPol

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 maj 2014 13:35

MLP Group wynajęła firmie MarcPol SA około 1 230 mkw. powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków I. Jest to już kolejna umowa z operatorem sieci sklepów detalicznych, który korzysta obecnie już z około 7 300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej należącej do MLP Group.

REKLAMA

Spółka MarcPol, prowadząca sieć sklepów detalicznych pod taką samą marką, wynajęła blisko 1 230 mkw. powierzchni w centrum logistycznym MLP Pruszków I. To kolejna umowa na najem powierzchni podpisana z MLP Group.

Dzięki poszerzeniu współpracy wielkość wynajmowanej przez MarcPol powierzchni w parku MLP Pruszków I zwiększyła się do blisko 2 300 mkw. MarcPol aktualnie wynajmuje także ponad 5 000 mkw. powierzchni w centrum MLP Pruszków II wykorzystując je jako centrum logistyczne dla produktów oferowanych w sieci sklepów. Oznacza to, że spółka prowadząca sieć sklepów detalicznych korzysta już łącznie z ok. 7 300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

MarcPol to polska sieć supermarketów istniejąca na rynku od ponad 26 lat. Posiada zarówno centra handlowe, supermarkety, jak i małe osiedlowe sklepiki. W perspektywie najbliższych trzech lat planuje uruchomienie około 20 nowych placówek.

- MarcPol systematycznie zwiększa skalę działania i potrzebuje dodatkowej powierzchni magazynowej na prowadzenie działalności operacyjnej. Zawarcie kolejnej umowy potwierdza, że firma pozytywnie ocenia naszą dotychczasową współpracę. Docenia jednocześnie nasze doświadczenie oraz ofertę - powiedziała Dorota Jagodzińska- Sasson, członek zarządu MLP Group.

MLP Pruszków I to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy. Na terenie 43 ha powstało 165 000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA