PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Motoryzacyjni giganci inwestują w fabryki i hale

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 kwi 2016 15:48

Motoryzacyjni giganci inwestują w fabryki i hale Prologis

Prologis otworzył budynek typu build-to-suit (BTS) o powierzchni 25 414 mkw. dla Grupy BMW w Prologis Park Bratislava.

REKLAMA

W uroczystości o tematyce motoryzacyjnej uczestniczyli Wolfgang Baumann, wiceprezes ds. zarządzania logistyką części w BMW, Ben Bannatyne, prezes Prologis na Europę oraz Martin Polák, senior vice president i szef regionalny Prologis na Europę Środkowo-Wschodnią. W ceremonii uczestniczył również burmistrz miasta Senec i ponad 80 gości, przedstawiciele władz miasta i mediów, a także pracownicy.

Budynek będzie pełnił funkcję centrum dystrybucji części zamiennych obsługujące całą Europę Środkową.

- Obserwujemy stały popyt ze strony firm motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, które często oczekują obiektów dostosowanych ściśle do swojej działalności – powiedział Martin Polák, senior vice president i szef regionalny Prologis na Europę Środkowo-Wschodnią.

- Otwarty dzisiaj budynek jest doskonałym przykładem możliwości Prologis w zakresie dostarczania powierzchni dostosowanych do wymagań klienta w kluczowych lokalizacjach. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tak prestiżowym projekcie - dodał.

Prologis Park Bratislava to centrum dystrybucyjne położone 24 kilometry na wschód od centrum Bratysławy, dwa kilometry od miejscowości Senec i 16 kilometrów od międzynarodowego lotniska. Park składa się obecnie z 13 budynków o łącznej powierzchni produkcyjnej i dystrybucyjnej ponad 320 tys. metrów kwadratowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA