PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Multichem wynajmuje powierzchnię w parku Segro pod Poznaniem

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 gru 2014 15:54

Firma Multichem, polski dostawca farb samochodowych i lakierów renowacyjnych, wynajęła ponad 2 000 mkw. powierzchni w ramach kompleksu Segro Logistics Park Poznań, Gądki. Park, o łącznej powierzchni ponad 76 000 mkw., został zakupiony przez Segro z końcem czerwca 2014 i jest już drugą, obok Segro Logistics Park Poznań, Komorniki, inwestycją dewelopera w rejonie Poznania.

REKLAMA

Multichem Sp. z o.o. jest polską firmą dostarczającą na rynek kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych pod marką Profix. Na mocy umowy z Segro Multichem zajmie ponad 2 000 mkw. powierzchni magazynowej wraz z obecnie powstającym ponad 100-metrowym modułem biurowym.

- Decyzja o wyborze magazynu na terenie Segro Logistics Park Poznań, Gądki została podjęta przede wszystkim ze względu korzystną lokalizację inwestycji umożliwiającą sprawną dystrybucję naszych towarów zarówno na obszarze całego kraju, jak i zagranicy. Naszą wizją jest zdobycie pozycji globalnego dostawcy farb samochodowych i lakierów renowacyjnych, więc aspekt korzystnego usytuowania naszego nowego obiektu magazynowego okazał się kluczowy - mówi Piotr Muszkieta prezes Multichem Sp. z o.o.

- Segro Logistics Park Poznań, Gądki to jeden z nowych obiektów zakupionych w 2014 roku. Park jest już drugą naszą inwestycją w rejonie poznańskim, gdzie docelowo zaoferujemy niemal 300 000 m2 powierzchni magazynowej. Okolice Poznania od lat zaliczają się do czołowych lokalizacji na logistycznej mapie Polski. Cieszymy się, że firma Multichem to kolejny klient, który zdecydował się na prowadzenie działalności w ramach naszej inwestycji - dodaje Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.

Segro Logistics Park Poznań, Gądki to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane w centralnej Polsce, w odległości 13 km od centrum Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S11 prowadzącej do Katowic, oraz autostrady A2 (kierunek wschód-zachód). Kompleks zaoferuje docelowo ponad 76 000 mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA