PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Na kursie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 maj 2017 08:10

Na kursie Maciej Madejak, Head of Business Development, Goodman

Firma Goodman nieustannie poszukuje nowych okazji do rozwoju. Jak zapewnia Maciej Madejak, Head of Business Development, Goodman, najbliższy okres na rynku będzie pod znakiem e-commerce.

REKLAMA

- Jednym z wyzwań przed jakim się znaleźliśmy było utrzymanie dynamicznego tempa rozwoju, które udało się nam osiągnąć w ostatnich latach. Konsekwentnie rozwijaliśmy nasze centra logistyczne w najważniejszych lokalizacjach, przyczyniając się do rozwoju polskiego rynku magazynowego. W ubiegłym roku podpisaliśmy szereg nowych umów na łącznie 265 000 mkw. powierzchni w różnych lokalizacjach - tłumaczy Maciej Madejak. 

Najbliższe miesiące staną pod znakiem nowych projektów magazynowych. - Spodziewam się kontynuacji pozytywnego trendu na rynku magazynowym, głównie za sprawą branży e-commerce oraz dalszego rozwoju sektora handlowego i spożywczego. Polski rynek nadal będzie bardzo atrakcyjny dla rodzimych, jak i zagranicznych firm, co może przełożyć się na realizację nowych projektów deweloperskich. Doskonałe położenie geograficzne, dostępność wykwalifikowanej siły roboczej oraz dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa umożliwiają bowiem sprawną obsługę z jednego miejsca nie tylko polskiego rynku, ale również Niemiec i innych państw Europy Środkowo-Wschodniej - dodaje.

- Będziemy koncentrować się na dalszym rozwoju i rozbudowie centrów logistycznych, w zależności od potrzeb naszych klientów. Mamy w planach nowe inwestycje magazynowe w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, które charakteryzują się niskim wskaźnikiem pustostanów i dużym popytem ze strony klientów. Będą to więc zarówno inwestycje typu BTS jak i nowoczesna przestrzeń magazynowa przeznaczona do wynajęcia przez wielu klientów - zaznacza przedstawiciel Goodmana.

Jak tłumaczy, firma zamierza kontynuować dotychczasową strategię na polskim rynku. - Swym zasięgiem obejmujemy całą Polskę i oferujemy szeroki wachlarz możliwości. Model biznesowy firmy Goodman opiera się na kompleksowym podejściu do inwestycji, które obrazuje hasło „posiadamy-budujemy-zarządzamy”. Inwestujemy w zakup ziemi w kluczowych lokalizacjach i budujemy nieruchomości z perspektywą długoterminową, zapewniając najwyższą jakość i nowoczesne rozwiązania. Jesteśmy doradcą klienta, a nasz zespół ekspertów ds. zarządzania nieruchomościami profesjonalnie zarządza powierzchnią magazynową naszych klientów w taki sposób, by utrzymać jej najwyższy standard. W rezultacie, klienci mogą się skupić wyłącznie na swojej działalności i rozwoju biznesu - podsumowuje Madejak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA