PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nagel-Group został najemcą powierzchni magazynowej w Skalski-Logistic Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 lis 2011 11:24

Firma Nagel-Group wynajęła 2365 mkw. powierzchni magazynowej w Skalski-Logistic Park koło Wrocławia. W transakcji pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

REKLAMA

Nagel Polska jest spółką-córką niemieckiego koncernu Nagel-Group, specjalisty logistyki produktów spożywczych z ponad 75-letnim doświadczeniem na rynku europejskim. Oferuje usługi logistyczne dla sektora produktów spożywczych: magazynowanie, transport krajowy i międzynarodowy, usługi dodane (Value Added Services), zarządzanie informacją, consulting.

Koncern dysponuje infrastrukturą transportową i magazynową spełniającą wymagania jakościowe systemów ISO, IFS i HACCP. Ogólnoeuropejska sieć Nagel-Group obejmuje ponad 90 oddziałów w 18 krajach, w tym 6 nowoczesnych oddziałów w Polsce: Komorniki k/Poznania, Błonie k/Warszawy, Tychy (niebawem Gliwice), Gdańsk, Wrocław i Lublin.

Skalski-Logistic Park to park magazynowo-produkcyjny położony w Wojkowicach koło Wrocławia (zjazd z autostrady A-4: Wrocław Wschód / Strzelin). Obiekt oferuje hale magazynowe, produkcyjne, place składowe i powierzchnie biurowo-usługowe. W parku wynająć można zarówno mniejsze moduły (od 1200 mkw.), jak i powierzchnie magazynowe liczące po kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych.

- Dobra lokalizacja, powierzchnie wysokiej jakości, a przede wszystkim możliwość dowolnej aranżacji powierzchni miały decydujący wpływ na wybór parku Skalski-Logistic Park przez firmę Nagel Polska - mówi Joanna Sinkiewicz, negocjator, dział powierzchni magazynowych i przemysłowych firmy Cushman & Wakefield.

  • relus 2011-12-13 17:44:52
    W ostatnich miesiącach zauważalne stało się zajmowanie przez firmy coraz większych powierzchni magazynowych. Firmy obawiają się zapowiedzi z raportów Jartomu i ogólnych zmian na rynku. Generalnie ma być drożej. Może się okazać, że przyszły rok faktycznie będzie kryzysowy. Obyśmy tego uniknęli.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA