PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Neuca chce sprzedać kilkanaście swoich magazynów

  • Autor: WGN
  • 22 kwi 2011 07:38

Neuca chce sprzedać kilkanaście swoich magazynów

Neuca, działająca na rynku hurtowej dystrybucji farmaceutyków do aptek, chce sprzedać kilkanaście swoich magazynów. Obsługę tych transakcji powierzyła ogólnopolskiej sieci WGN Nieruchomości.

REKLAMA

- Obiekty Grupy Neuca są zlokalizowane w kilkunastu miastach w całej Polsce, dlatego istotna jest dla nas dobra koordynacja działań w zakresie ich sprzedaży. Nasza dotychczasowa współpraca z Oddziałem WGN Katowice pokazała, że możemy liczyć na owocną współpracę w przyszłości - powiedział Piotr Sucharski, prezes notowanej na warszawskiej giełdzie spółki Neuca.

Sprzedaż obiektów jest związana z nową inwestycją spółki Neuca. Na początku roku firma otworzyła nowy magazyn centralny w Ołtarzewie pod Warszawą. - To największy, w pełni zautomatyzowany magazyn firmy, który swoim zasięgiem obejmie apteki z 40 proc. terytorium Polski. Magazyn o powierzchni 18 tys. mkw. został zaprojektowany specjalnie na potrzeby firmy i zrealizowany w systemie BTS (build to suit) oraz wyposażony w najnowocześniejsze technologie wspierające logistykę, dzięki czemu jego wydajność wyniesie do 300 tys. linii produktów na dobę. Konstrukcja magazynu umożliwia jego rozbudowę w przyszłości i zwiększenie wydajności o kolejne 100 - 150 tys. linii produktów na dobę - informuje Neuca.

Neuca to grupa powiązanych ze sobą kapitałowo firm, oferujących szereg usług i produktów na rynku zdrowia w Polsce. Główne obszary działalności to hurtowa sprzedaż farmaceutyków do aptek, serwis logistyczny, usługi marketingowe i reklamowe dla rynku farmaceutycznego, własne programy partnerskie dla aptek niezależnych, usługi IT dla aptek, jak również własne produkty farmaceutyczne.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA