PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nie jest sztuką postawić magazyn. Sztuką jest go wypełnić

  • wnp.pl
  • 16 sty 2015 16:46

Nie jest sztuką postawić magazyn. Sztuką jest go wypełnić

Powyższą zasadę pokazuje casus Amazona, który zrealizował dużą inwestycję na wiele tysięcy metrów kwadratowych, po czym ma problem z pracownikami - stwierdził Paweł Rzepka, dyrektor ds. produkcji w Delta Trans Logistik, podczas dyskusji "Magazyny. Górny Śląsk - mocna marka na logistycznej mapie kraju i regionu CEE" zorganizowanej w ramach konferencji Property Forum w Katowicach.

REKLAMA

Paweł Rzepka podkreślił, że bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa województwa śląskiego nie jest jedynym istotnym czynnikiem, który przyciąga inwestycje w centra logistyczne.

- Patrząc z punktu widzenia inwestora, który buduje i jednocześnie użytkuje obiekty logistyczne, bardzo ważne są oczywiście lokalizacja i komunikacja, ale niebagatelne znaczenie ma też fakt, że aglomeracja śląsko-zagłębiowska to także 4,5 mln mieszkańców, dzięki czemu mamy szeroki dostęp do siły roboczej, w tym do wykwalifikowanych pracowników o wysokiej kulturze technicznej - powiedział Paweł Rzepka.

- Grupa Delta Trans właśnie między innymi w tym upatruje szans rozwijając swoje centrum logistyczne w rejonie centralnym aglomeracji, czyli Rudy Śląskiej i Świętochłowic - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA