PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nieruchomość w Niepołomicach czeka na inwestora

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 cze 2013 15:00

Nieruchomość w Niepołomicach czeka na inwestora

Agencja Mienia Wojskowego poszukuje inwestora dla nieruchomości zlokalizowanej w Niepołomicach (woj. małopolskie). Działka o powierzchni 1 ha może zostać przeznaczona m.in. pod inwestycje magazynowe.

REKLAMA

Nieruchomość położona jest w Niepołomicach przy ul. Płaszowskiej, na terenie byłego kompleksu wojskowego. Składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,5 ha, przy czym 0,5 ha wykorzystane jest pod wewnętrzną działkę drogową.

Teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego położony jest w obszarze „A" i posiada przeznaczenie UC - tereny usług komercyjnych. Możliwe jest jego wykorzystanie pod rozwój funkcji produkcyjnych, komercyjnych i technicznych związanych z obsługą celów lokalnych i ponadlokalnych.

Przetarg odbędzie się w dniu 19 czerwca br. Cena wywoławcza to 999 tys. złotych. 

Agencja Mienia Wojskowego poszukuje inwestora także dla innych nieruchomości na terenie Polski. Jedną z nich jest 33 ha gruntów inwestycyjnych położonych w Łodzi. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA