PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

North-West Logistic Park w Szczecinie zyskuje kolejnych najemców

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2015 07:24

North-West Logistic Park w Szczecinie zyskuje kolejnych najemców North-West Logistic Park w Szczecinie

16 500 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej wynajęli kolejni najemcy w North-West Logistic Park w Szczecinie. Ceva Logistics Poland, ShadowLine oraz Animex Foods dołączyli do najemców kompleksu logistycznego. Dodatkową powierzchnię produkcyjną wynajęła firma IQ Metal Polska.

REKLAMA

Do grona najemców North-West Logistic Park w Szczecinie dołączyła CEVA Logistic Poland, specjalizująca się w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Firma CEVA Logistic Poland wynajęła 7 290 mkw. powierzchni  w hali C.

W budowanej hali E firma ShadowLine na powierzchni 3 400 mkw. rozpocznie produkcję i konfekcjonowanie produktów osłon słonecznych. Będzie to już szósta firma produkcyjna na terenie parku magazynowo-produkcyjnego, w którym ponad 50 procent powierzchni ma przeznaczenie związane z produkcją.

Firma Animex Foods, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych wynajęła w hali A 2 720 mkw.  IQ Metal Polska  duńska firma, która dostarcza metalowe komponenty i podzespoły do wielu gałęzi przemysłu, świadczy zintegrowane rozwiązania metalowe wynajęła dodatkową powierzchnię 3 140 mkw. w hali D, stając się największym najemcą w North-West Logistic Park.

Centrum logistyczne North-West Logistic Park oferujące powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Na 14 ha działce powstał kompleks o łącznej powierzchni 64 000 mkw. Cztery hale magazynowo-produkcyjne zostały wybudowane tak, aby spełniały wymagania konkretnego najemcy, wszystkie wyposażone są w nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające możliwość wysokiego składowania i wygodnego prowadzenia wszelkich operacji logistycznych oraz produkcyjnych. Jest to pierwszy park logistyczny klasy A, usytuowany w południowo-wschodniej części Szczecina przy ulicy Kniewskiej.  Położenie parku logistycznego w Szczecinie tuż przy dużym węźle komunikacyjnym z dostępem do autostrady A6 uczyniło z tej inwestycji niezwykle atrakcyjne miejsce do lokowania i rozwoju firm szczególnie z branży produkcyjnej z kapitałem skandynawskim. W North-West Logistic Park działalność prowadzą także firmy specjalizujące się w produkcji komponentów dla elektrowni wiatrowych. Wśród najemców znajdują się także takie firmy jak: Rohlig Suus Logistics jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w naszym kraju, My Trendy Phone, Żabka Polska,  Cubic,  PartyDeco oraz HTM. 

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA