PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

North-West Logistic Park w Szczecinie zyskuje kolejnych najemców

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2015 07:24

North-West Logistic Park w Szczecinie zyskuje kolejnych najemców North-West Logistic Park w Szczecinie

16 500 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej wynajęli kolejni najemcy w North-West Logistic Park w Szczecinie. Ceva Logistics Poland, ShadowLine oraz Animex Foods dołączyli do najemców kompleksu logistycznego. Dodatkową powierzchnię produkcyjną wynajęła firma IQ Metal Polska.

REKLAMA

Do grona najemców North-West Logistic Park w Szczecinie dołączyła CEVA Logistic Poland, specjalizująca się w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Firma CEVA Logistic Poland wynajęła 7 290 mkw. powierzchni  w hali C.

W budowanej hali E firma ShadowLine na powierzchni 3 400 mkw. rozpocznie produkcję i konfekcjonowanie produktów osłon słonecznych. Będzie to już szósta firma produkcyjna na terenie parku magazynowo-produkcyjnego, w którym ponad 50 procent powierzchni ma przeznaczenie związane z produkcją.

Firma Animex Foods, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych wynajęła w hali A 2 720 mkw.  IQ Metal Polska  duńska firma, która dostarcza metalowe komponenty i podzespoły do wielu gałęzi przemysłu, świadczy zintegrowane rozwiązania metalowe wynajęła dodatkową powierzchnię 3 140 mkw. w hali D, stając się największym najemcą w North-West Logistic Park.

Centrum logistyczne North-West Logistic Park oferujące powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Na 14 ha działce powstał kompleks o łącznej powierzchni 64 000 mkw. Cztery hale magazynowo-produkcyjne zostały wybudowane tak, aby spełniały wymagania konkretnego najemcy, wszystkie wyposażone są w nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające możliwość wysokiego składowania i wygodnego prowadzenia wszelkich operacji logistycznych oraz produkcyjnych. Jest to pierwszy park logistyczny klasy A, usytuowany w południowo-wschodniej części Szczecina przy ulicy Kniewskiej.  Położenie parku logistycznego w Szczecinie tuż przy dużym węźle komunikacyjnym z dostępem do autostrady A6 uczyniło z tej inwestycji niezwykle atrakcyjne miejsce do lokowania i rozwoju firm szczególnie z branży produkcyjnej z kapitałem skandynawskim. W North-West Logistic Park działalność prowadzą także firmy specjalizujące się w produkcji komponentów dla elektrowni wiatrowych. Wśród najemców znajdują się także takie firmy jak: Rohlig Suus Logistics jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w naszym kraju, My Trendy Phone, Żabka Polska,  Cubic,  PartyDeco oraz HTM. 

  • 1
  • 2

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA