PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy najemca MLP Pruszków II wybuduje biurowiec z tarasem na dachu

  • Autor: PropertyNews
  • 18 wrz 2017 10:50

Nowy najemca MLP Pruszków II wybuduje biurowiec z tarasem na dachu Obiekt MLP (mat. pras.)

Park MLP Pruszków II ma nowego najemcę - 8 tys. mkw.  nowoczesnej powierzchni magazynowej zostało udostępnione operatorowi logistycznemu cargo-partner. Nowy najemca ma jednak znacznie bardziej ambitne plany wobec tej lokalizacji. Zaplanowano również budowę biurowca o powierzchni 1,3 tys. mkw., w którym cargo-partner będzie miał swoją siedzibę.

REKLAMA

Finał inwestycji wyznaczono na trzeci kwartał 2018 r. Cargo-partner będzie miał możliwość powiększyć powierzchnię magazynową do 11 tys. mkw.

 Nowy najemca - jako firma przyjazna środowisku - zaproponowała włączenie do projektu elementów roślinnych. Na trzeciej, najwyższej kondygnacji budynku biurowego powstanie taras o powierzchni 300 mkw., gdzie z inicjatywy cargo-partner zasadzona zostanie trawa. Zakończenie realizacji obiektów i przekazanie ich najemcy planowane jest w trzecim kwartale 2018 r. Firma cargo-partner uzyskała jednocześnie opcję na zwiększenie powierzchni magazynowej o dodatkowe 3 tys. mkw. do łącznie 11 tys. mkw.

Cargo-partner to międzynarodowy dostawca  rozwiązań informatyczno-logistycznych z siedzibą w Fischamend w Austrii. Firma świadczy pełen zakres usług spedycyjnych w skali globalnej w ramach transportu lotniczego, morskiego, drogowego i kolejowego oraz rozwiązania zintegrowanej logistyki, opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu w zakresie technologii informacyjnej i optymalizacji łańcucha dostaw. Nowa siedziba, położona w korzystnie skomunikowanej lokalizacji, wraz z większym i nowocześniejszym magazynem z potencjałem na zwiększenie jego powierzchni, pozwoli na dalsze usprawnianie procesów w ramach świadczonych usług. 

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawarcia nowej umowy najmu z jedną z najbardziej renomowanych firm logistycznych na świecie. Innowacyjnym. proekologicznym rozwiązaniem będzie budowa dużego zielonego tarasu na budynku biurowym, który podniesie prestiż obiektu oraz zwiększy jego walory użytkowe. Za każdym razem elastycznie podchodzimy do indywidualnych potrzeb klientów, co powoduje że nasza oferta jest dla nich bardzo atrakcyjna. To zapewnia nam z kolei możliwość ciągłego rozwoju i wzrostu skali działania - podkreśliła Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department MLP Group S.A.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 72 hektarów i docelowo ma obejmować 285 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA