PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy najemca parku logistycznego Segro

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sie 2015 13:51

Nowy najemca parku logistycznego Segro Segro Business Park Ożarów

Pochodząca z Włoch firma Irca Polska, na przełomie II i III kwartału tego roku, wprowadziła się do kompleksu Segro zlokalizowanego w Ożarowie. Najemca zajął powierzchnię ponad 800 mks. W chwili obecnej Irca Polska jest częścią Agart-Pro, ale w pierwszej połowie 2016 roku planowane jest wyodrębnienie spółki ze struktur Agart-Pro.

REKLAMA

W transakcji pośredniczyła firma JLL.

Irca działa na rynku globalnym od prawie 100 lat. Została założona przez włoską rodzinę w 1919 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy produktów wykorzystywanych w piekarnictwie i cukiernictwie. 

Agart Pro na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zajęło ponad 800 mkw., z czego ponad 200 mkw. przeznaczyło na biuro i nowoczesny show room, w którym odbywać się będą pokazy produktów. Wynajmowana powierzchnia została dostosowana do potrzeb najemcy, m.in. poprzez zainstalowanie specjalnego systemu klimatyzacji.

- Misją naszej firmy jest produkcja najwyższej jakości wyrobów oraz ich sprawna dystrybucja. Kluczem jest kontakt z klientem, dlatego też wchodząc na rynek polski szukaliśmy miejsca, które zagwarantuje nam zaplecze technologiczne i logistyczne. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć dewelopera, który swoją ofertą spełnił nasze wymogi – mówi Joanna Stec-Gamracy, dyrektor zarządzający Irca Polska.

- Jednym z głównych założeń strategii Segro jest tworzenie nowoczesnych powierzchni magazynowych, które pozwolą sprostać oczekiwaniom naszych najemców, zarówno tych, którzy poszukują dużych jak i małych powierzchni. Te drugie oferują obecnie dwa parki Segro zlokalizowane w strefie warszawskiej: Segro Business Park Warsaw, Żerań oraz Segro Business Park Warsaw, Ożarów. Oferowanie modułów small business unit dodatkowo podnosi atrakcyjność parków zlokalizowanych w regionie będącym jednym z największych krajowych węzłów transportowych – dodaje Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.

Segro Business Park Warsaw, Ożarów to nowoczesny obiekt magazynowy w standardzie klasy A, oferujący docelowo 86 000 mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję. Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), zaledwie 16 kilometrów od centrum Warszawy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA