PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Operator logistyczny i firma oponiarska wybrały magazyny w Bydgoszczy

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 maj 2016 17:20

Operator logistyczny i firma oponiarska wybrały magazyny w Bydgoszczy Panattoni Park Bydgoszcz, mat. prasowe

Do Panattoni Park Bydgoszcz wprowadzą się dwie firmy: Oponeo.pl, która przy zaangażowaniu agencji doradczej JLL wynajęła 12 tys. mkw. oraz Rohling Suus Logistics, która zajmie ok. 3 tys. mkw.

REKLAMA

Panattoni Europe realizuje inwestycję produkcyjno-magazynową w regionie kujawsko-pomorskim. Jest nią Panattoni Park Bydgoszcz o powierzchni 26 tys. mkw., usytuowany częściowo na terenie dawnych Zakładów Chemicznych Zachem w bezpośrednim sąsiedztwie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego. W kwietniu ukończono obiekt o powierzchni 16 tys. mkw., a kolejne 10 tys. mkw. jest w budowie.

Bydgoszcz coraz mocniej zaznacza swoją obecność na krajowej mapie usług magazynowo-logistycznych, zapewniając korzystne warunki dla lokalizacji kolejnych projektów inwestycyjnych. - Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce, mieszczące się w pierwszej dziesiątce pod względem liczby ludności i coraz bardziej aktywne gospodarczo, o ponadprzeciętnym poziomie przedsiębiorczości. W związku z obecnością znaczących zagranicznych i krajowych inwestorów w regionie, licznych inwestycji infrastrukturalnych, a także dzięki prężnie działającej Pomorskiej Specjalnej Stefie Ekonomicznej, region zyskał na atrakcyjności również w branży obiektów przemysłowych, o charakterze produkcyjno-magazynowym. Potwierdza to realizacja Panattoni Park Bydgoszcz oraz zainteresowanie płynące ze strony nowych inwestorów - komentuje Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe w Panattoni Europe.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA