PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ostatni dzień dla BIK

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 lis 2016 09:44

Ostatni dzień dla BIK Mirosław Koszany

3 listopada dla inwestorów indywidualnych mija termin na składanie zapisów na akcje Biura Inwestycji Kapitałowych, w związku z prowadzoną ofertą publiczną. Zapisy prowadzi DM BOŚ jako oferujący oraz DM mBanku i BM Alior Banku będące w konsorcjum. Zapisy w transzy instytucjonalnej będą prowadzone do 4 listopada br.

REKLAMA

W ramach prowadzonej pierwszej publicznej oferty Biura Inwestycji Kapitałowych oferowanych jest 1 130 tys. nowych akcji serii I. Cena emisyjna akcji dewelopera powierzchni magazynowych i handlowych została ustalona na poziomie 18 zł za walor. W przypadku objęcia przez inwestorów wszystkich oferowanych papierów, wartość oferty sięgnie 20,34 mln zł brutto.

- Mamy przygotowany konkretny program inwestycyjny, a pozyskane z oferty publicznej środki zamierzamy od razu wykorzystać na realizację planowanych i przygotowanych już projektów. Jesteśmy gotowi do natychmiastowego działania ponieważ posiadamy grunty, na których będą powstawały inwestycje, oraz stosowne pozwolenia na budowę. Dlatego oczekujemy szybkiego wzrostu skali działania i w efekcie wartości spółki – powiedział Mirosław Koszany, prezes Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Zapisy w transzy inwestorów indywidualnych są przyjmowane do 3 listopada br., natomiast w transzy inwestorów instytucjonalnych do 4 listopada br. Zapisy prowadzi Dom Maklerski BOŚ, jako oferujący oraz Dom Maklerski mBanku i Biuro Maklerskie Alior Banku będące w konsorcjum. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA