PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Oto najbardziej ekologiczny magazyn w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sie 2017 13:31

Oto najbardziej ekologiczny magazyn w Polsce fot. materiały prasowe

Ekologiczna inwestycja przyciąga jak magnes. Firma NNR Global Logistics niemal dwukrotnie zwiększyła swoją obecność w Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Spółka wynajęła ponad 4 tys. mkw. w budynku C, niedawno certyfikowanym BREEAM na poziomie Very Good z najlepszym spośród magazynów w Polsce wynikiem.

REKLAMA

Tym samym obiekt został w pełni wynajęty. Rozbudowa potencjału logistycznego NNR Global Logistics ma związek z dynamicznym wzrostem skali biznesu, a wybór tego konkretnego obiektu podyktowany był między innymi właśnie jego doskonałymi parametrami ekologicznymi.

Założona w Japonii spółka NNR Global Logistics swoje doświadczenie opiera na prawie 100-letniej tradycji i obecnie wchodzi w skład Grupy Nishitetsu, zatrudniającej ogółem blisko 18 tys. pracowników w 130 oddziałach na całym świecie. 

- Odpowiedzialność za środowisko naturalne jest jednym z kluczowych założeń NNR Global Logistics. Regularnie monitorujemy wpływ naszej działalności na otoczenie i równolegle wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na większą efektywność ekologiczną. Wśród nich jest m.in. dedykowany system zarządzania w standardzie ISO 14001. Narzędzie to w jasny sposób określa cele i obszary wymagające dalszego udoskonalania, a zbierane dzięki niemu dane stanowią cenną informację zarówno dla nas, jak i akcjonariuszy NNR Global Logistics – mówi Adam Kolarzyk, dyrektor generalny NNR Global Logistics Oddział w Polsce.

– Jesteśmy przekonani, że decyzja o przeniesieniu działalności prowadzonej przez NNR Global Logistics na terenie Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn do budynku C oraz o zwiększeniu powierzchni operacyjnej, nie tylko pozytywnie wpłynie na nasz potencjał w regionie, ale także stanie się kolejnym etapem realizacji ekologicznych założeń przyjętych w ramach polityki zrównoważonego rozwoju całej Grupy. Przy podejmowaniu decyzji nie bez znaczenia była również kilkuletnia, pozytywna współpraca z Segro – ocenia Adam Kolarzyk.

- Jesteśmy dumni z faktu, iż po kilku latach współpracy doskonała lokalizacja w Nadarzynie pozwoliła firmie NNR Global Logistics na tyle rozwinąć skrzydła, aby niemal podwoiła ona zajmowaną powierzchnię, a także z możliwości zaoferowania klientowi najbardziej ekologicznej powierzchni magazynowej w Polsce. Podobnie jak we wszystkich naszych lokalizacjach, również tutaj oferujemy duże możliwości adaptacji powierzchni, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających branż i odpowiadając na potrzeby związane z ekspansją biznesu – podkreśla Waldemar Witczak, dyrektor regionalny Segro.

Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, to centrum logistyczne o powierzchni ponad 90 tys. mkw., znajdujące się zaledwie pięć kilometrów od administracyjnych granic stolicy. Jednym z jego głównych atutów jest bliskość dróg krajowych: numer 8 prowadzącej do Wrocławia oraz numer 7 łączącej Warszawę z Krakowem, a także niewielka odległość od autostrady A2. Docelowy potencjał parku to ponad 150 tys. mkw. Powstać w nim może jeszcze kilka nowych budynków, a każdy z nich będzie poddawany rygorystycznej ocenie BREEAM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA