PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

P.A. Nova ma finansowanie dla kolejnej inwestycji

  • Autor: PAP
  • 13 kwi 2013 16:41

Spółka zależna firmy P.A.Nova, P.A. Nova Invest 1 Sp. z o.o. podpisała umowę z BRE Bank S.A. w sprawie współfinansowania budowy hali produkcyjno-montażowej z zapleczem socjalno-biurowym w Rybniku.

REKLAMA

W ramach zawartej umowy spółce przyznano następujące kredyty:

a) nieodnawialny Kredyt Budowlany do kwoty nie większej niż 5.300.000,00 EUR i nie większej niż 70% Kosztów Projektu;

b) Kredyt Rewolwingowy, stanowiący odnawialny kredyt obrotowy, do kwoty 5.000.000,00 PLN (słownie: pięć milionów złotych);

c) nieodnawialny Kredyt Inwestycyjny do kwoty nie większej niż 5.300.000,00 EUR (słownie: pięć milionów trzysta tysięcy euro) i nie większej niż 70% Wartości Rynkowej Nieruchomości.

Kredytobiorca dokona spłaty zobowiązań z tytułu Wypłat w ramach Kredytu Budowlanego jednorazowo w Ostatecznym Dniu Spłaty odnośnie Kredytu Budowlanego tj. do 28 lutego 2014 r. lub poprzez konwersję Kredytu Budowlanego na Kredyt Inwestycyjny. Kredytobiorca dokona spłaty zobowiązań z tytułu Wypłat w ramach Kredytu Inwestycyjnego w Okresie Spłaty w miesięcznych quasi-równych ratach kapitałowo-odsetkowych ustalonych w oparciu o 17-letni okres spłaty, z uwzględnieniem raty balonowej (w maksymalnej wysokości 80% kwoty Kredytu Inwestycyjnego), nie później niż w dniu 28 lutego 2019 r.

Kredytobiorca dokona spłaty całości zobowiązań z tytułu Wypłat w ramach Kredytu Rewolwingowego najpóźniej w Dniu Ostatecznej Spłaty w odniesieniu do Kredytu Rewolwingowego ze środków zgromadzonych na Rachunku Zwrotu VAT tj. w dniu 31 marca 2014 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA