PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

P.A. Nova szykuje inwestycję magazynową

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 cze 2017 17:49

P.A. Nova szykuje inwestycję magazynową fot. Fotolia

Spółka P.A. Nova zakupiła nieruchomości w Wilkowicach przy ul. Dworkowej pod budowę i wynajem hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem socjalno-biurowym.

REKLAMA

Hala będzie realizowana na potrzeby najemcy, z którym P.A. Nova zawarła umowę na 7 lat, z możliwością przedłużenia jej o kolejne 3 lata. Łączna powierzchnia najmu wyniesie około 12,4 tys. mkw.

Termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla ww. inwestycji wyznaczono na dzień 28.02.2018 r.
- Strony postanawiają ponadto, że najemca będzie uprawniony do nabycia własności nieruchomości w czasie trwania umowy, przy czym nie wcześniej niż po 3 latach za cenę 6.636.096,00 EUR (sześć milionów sześćset trzydzieści sześć tysięcy dziewięćdziesiąt sześć euro) powiększoną o podatek od towarów i usług w obowiązującej stawce, jeżeli zgłosi wynajmującemu zamiar takiego nabycia w terminie do dnia 30.09.2021 r. W takim przypadku strony zobowiązują się zawrzeć przedmiotową umowę w terminie do dnia 31.12.2021 r - poinformowała spółka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA