PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

P3 nabiera tempa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 kwi 2017 07:21

P3 nabiera tempa fot. P3

P3 postawił ostatnią kolumny magazynu o powierzchni 26 000 mkw. w parku logistycznym P3 Błonie obok Warszawy.

REKLAMA

Magazyn BTS zostanie wybudowany dla firmy Antalis, wiodącego europejskiego dystrybutora papieru, systemów pakowania i tworzyw sztucznych służących komunikacji wizualnej. Antalis jest numerem dwa na świecie w swojej branży, przeprowadzając operacje w 43 krajach, na 5 kontynentach i robiąc 14 000 dostaw na dobę.

Projekt jest jednym z kluczowych elementów strategii P3 – zakładającej przyśpieszenie zabudowy banku ziemi w Europie pozwalającego na wybudowanie 1.8 mln mkw. Jednocześnie firma poszukuje nowych terenów inwestycyjnych, zarówno w dziewięciu europejskich krajach, w których jest już obecna, jak i na nowych rynkach.

Obiekt o powierzchni 26 000 mkw. w parku P3 Błonie jest zaprojektowany zgodnie z wymaganiami najemcy. W budynku zostaną zastosowane rozwiązania ekologiczne w postaci paneli izolacyjnych, paneli słonecznych do ogrzewania wody użytkowej, a także oświetlenia LED. P3 zapewni także nowemu najemcy zewnętrzne biuro, które zajmie 805 mkw. Przekazanie powierzchni zaplanowane jest na połowę 2017 r. W transakcji z Antalisem pośredniczyła agencja Colliers International.

- Wybór parku P3 Błonie był podyktowany m.in. doskonałą lokalizacją, która pozwoli nam na sprawną przeprowadzkę z dotychczasowej siedziby i zatrzymanie zespołu pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy potrzebowaliśmy nowoczesnej powierzchni magazynowej dostosowanej do naszych wymagań. Deweloper wyszedł naprzeciw naszym oczekiwaniom i jestem przekonany, że ta współpraca będzie korzystna dla obu firm - powiedział Robert Mitura, CSEE Logistic Director Antalis.

- Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i zaufania jaką obdarzyła nas tak rozpoznawalna marka, jaką jest Antalis. Cieszymy się, że najemca mając do wyboru całą naszą konkurencję podczas poszukiwań nowoczesnego magazynu zdecydował się na P3. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie i potwierdzenie, że obiekty, które dostarczamy są najwyższej klasy - dodała Magda Kilijańska, Senior Leasing Manager P3 w Polsce.

- Jesteśmy skoncentrowani na rozwijaniu i ulepszaniu naszych parków logistycznych. W Błoniu posiadamy prawie 200 000 mkw., a obecnie jesteśmy w trakcie budowy kolejnych 50 000 mkw - powiedziała.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA