PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

P3 wzmacnia zespół marketingowy

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 cze 2016 09:29

P3 wzmacnia zespół marketingowy Kordula Kiefer-Kempf, dyrektor marketingu na Europę Zachodnią P3

P3 po raz kolejny wzmocnił swój zespół marketingowy. Stanowisko dyrektora marketingu na Europę Zachodnią objęła Kordula Kiefer-Kempf.

REKLAMA

Zmiana ta następuje po niedawnym dołączeniu do zespołu Julie Svárovskiej i Adama Foksa oraz awansie Hynka Bartíka na stanowisko Dyrektora PR i Marketingu Grupy.

Kordula Kiefer-Kempf dołączyła do zespołu marketingowego P3 jako dyrektor marketingu na Europę Zachodnią – regionu, w którym P3 planuje znaczną ekspansję na przestrzeni najbliższych 12 miesięcy. Poprzednio była zatrudniona w IDI Gazeley, gdzie pracowała od 2004 roku, ostatnio jako dyrektor marketingu na Europę i Chiny. Kiefer-Kempf będzie pracować w biurze P3 we Frankfurcie. Ukończyła filologię na Uniwersytecie w Saarbrücken i ma 25-letnie doświadczenie w sektorze budowlanym.

Julie Svárovská, posiadająca doświadczenie w marketingu, sprzedaży i organizacji imprez, pracująca w KPMG Czechy i IBM Corporation, została zatrudniona na stanowisko specjalisty ds. PR i Marketingu. Svárovská przyjmuje szczególną odpowiedzialność za marketing P3 w Polsce, Słowacji i Rumunii. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze oraz posiada tytuł magistra zdobyty na Uniwersytecie La Salle w Filadelfii, gdzie specjalizowała się w komunikacji i PR.

Adam Foks został mianowany na stanowisko koordynatora marketingu i będzie pracować głównie w Czechach. Do zespołu P3 przeszedł z firmy doradztwa marketingowego Wunderman, w której zdobył bogate doświadczenie w zakresie zarządzania relacjami z klientami. Foks zajmował się również zarządzaniem, sprzedażą i marketingiem w Czechach, Turcji i na Barbadosie dla AIESEC, globalnej organizacji wymiany studentów. Foks jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze.

Zespołem marketingowym kieruje Bartík, niedawno awansowany na stanowiska dyrektora PR i Marketingu Grupy, który dołączył do P3 w 2014 roku po ośmiu latach pracy w zakresie zarządzania sprzedażą, rozwoju firmy i marketingu B2B dla technologicznego giganta, firmy Philips. Bartík jest absolwentem Wydziału Elektrotechnicznego na Politechnice Czeskiej, ze specjalizacją w ekonomice energetyki i zarządzaniu.

Od rozpoczęcia pracy Bartíka wielkość firmy P3 prawie się podwoiła; portfolio klientów zawiera obecnie ponad 300 firm. Bartík jest odpowiedzialny za budowanie zespołu marketingowego, który będzie wspierać firmę P3, już teraz należącą do grona Top 5 graczy na europejskim rynku nieruchomości logistycznych, w jej dalszym wzroście i rozwijaniu wyjątkowych punktów sprzedaży.

P3 to właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych. Baza obiektów firmy P3, aktywnej w całej Europie, obejmuje 148 magazynów o łącznej powierzchni ponad 3 mln mkw. na terenie 9 krajów i bank gruntów z zagospodarowaniem dla ponad 1,3 mln m2 do potencjalnej zabudowy. P3 stanowi własność spółek TPG Real Estate i Ivanhoé Cambridge.

 
 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA