PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

P3 z nowym dyrektorem zarządzającym

  • Autor: propertynews.pl
  • 07 wrz 2015 11:03

 P3 z nowym dyrektorem zarządzającym Jürgen Diehl, dyrektor zarządzający P3

Jürgen Diehl został dyrektorem zarządzającym niemieckim portfolio firmy P3. Diehl będzie nadzorował rozwój P3 w Niemczech, gdzie firma operuje już ośmioma nieruchomościami o łącznej powierzchni 287 811 mkw. Diehl będzie również częścią zespołu ds. rozwoju P3 na terenie całej Europy Zachodniej.

REKLAMA

Niemieckie nieruchomości P3 mają ponad 20 najemców i są niemal w pełni wynajęte, jednakże firma stara się jeszcze bardziej rozwijać swoje portfolio.

Diehl dołącza do P3, ogólnoeuropejskiego właściciela, dewelopera i zarządcy nieruchomości logistycznych w Europie, z firmy Prologis, w której był wiceprezesem zespołu zarządzania projektami na region Europy Północnej i był odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie projektami od 2007 r. Wcześniej również pracował w branży nieruchomości, w tym jako kierownik projektu dla CorpusSireo i kierownik budowy w Hochtief Construction. Diehl posiada również dyplom architektury, a wczesne lata kariery spędził pracując w tym właśnie sektorze.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Jürgen dołączył do zespołu.  Z jego doświadczeniem, będzie prawdziwym atutem firmy, a jego pomoc będzie nieoceniona nie tylko w trakcie ustanawiania P3 kluczowym graczem na rynku niemieckim, ale także, przy naszych planach ekspansji w Europie Zachodniej. Mamy już nieruchomości we Włoszech i Francji, niemniej jednak mamy ambitne plany rozwoju firmy w tych krajach, jak również w innych częściach Europy Zachodniej -komentuje nominację, CEO P3 Ian Worboys.

Diehl dołączy do niemieckiego zespołu P3 z biurem we Frankfurcie. Zespół w Niemczech zarządza nieruchomościami znajdującymi się w łatwo dostępnych lokalizacjach, głównie na południu i południowym wschodzie kraju, szukając jednocześnie nowych możliwości rozwoju. Istniejące nieruchomości znajdują się m.in. w P3 Wittlich (ok. 60 km od granicy z Luxemburgiem) i P3 Dreieich (20 km na południe od Frankfurtu).

 

 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA