PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

P3 zyskało nowych najemców

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 paź 2015 15:21

P3 zyskało nowych najemców P3 Błonie

Wheels Logistics, Hager Polo oraz Euroser wynajęło łącznie 8,38 tys. mkw. powierzchni magazynowej w dwóch parkach logistycznych: P3 Poznań i podwarszawskim P3 Błonie.

REKLAMA

Wheels Logistics podpisał umowę na dodatkowe 2 660 mkw. powierzchni magazynowej, zwiększając tym samym swoją obecność w P3 Poznań do 8 660 mkw. W maju 2015 r. ta sama firma wynajęła prawie 8,8 tys. mkw. nowej powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym P3 Plzeň w Czechach.

Z kolei Hager Polo - dostawca rozwiązań elektrotechnicznych oraz systemów automatyki budynków - zdecydował się na przedłużenie swojej umowy najmu w P3 Poznań. Firma zajmuje w parku 3 720 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej i jest klientem P3 od 4 lat.

Trzecia umowa podpisana przez P3 dotyczy najmu 2 tys. mkw. w P3 Błonie, parku logistycznym o powierzchni 175 tys. mkw, położonym 30 km na zachód od Warszawy. Nowym klientem jest Euroser - dystrybutor i eksporter europejskich marek nabiałowych.

- Umowy z Wheels Logistics oraz Hager Polo w P3 Poznań świadczą o tym, że jesteśmy nastawieni na budowanie długoterminowych relacji z klientami. Staramy się wspierać naszych klientów także w ich rozwoju i w miarę jak rośnie ich działalność, oferować im odpowiednią powierzchnię magazynową. Z przyjemnością witamy również nowych klientów w naszych parkach logistycznych, takich jak Euroser w P3 Błonie i mamy nadzieję na współpracę przez kolejne lata.  Ostatnio podpisane umowy zwiększyły  całkowitą liczbę klientów P3 w Polsce do 46.- mówi Andrzej Wroński, dyrektor krajowy P3 w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA