PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Paliwowy potentat potrzebuje magazynów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 mar 2016 09:56

Paliwowy potentat potrzebuje magazynów

Cursor z Grupy OEX, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu e-logistyki i wsparcia sprzedaży, rozpoczął realizację projektu obejmującego kompleksową obsługą logistyczną materiałów marketingowych spółki Lotos Paliwa.

REKLAMA

Umowa obejmuje m.in. magazynowanie i dystrybucję materiałów POS do kilkuset stacji paliw klienta, a także logistykę programu premiowego Lotos Navigator.

W ramach usługi Cursor udostępnia klientowi dedykowaną platformę IT do zarządzania materiałami marketingowymi. Umożliwia ona uprawnionym pracownikom Lotos Paliwa składanie zamówień na poszczególne produkty, kontrolowanie stanów magazynowych i asortymentu POSM oraz generowanie raportów. W gestii Cursora znajduje się pełna logistyka materiałów – od ich magazynowania i obsługi zamówień, przez dystrybucję, instalację, serwis i utylizację produktów. Spółka zajmuje się także techniczną obsługą platformy.

- Nasza oferta jest skierowana do firm, które chcą optymalizować działania związane z logistyką materiałów marketingowych. Rozwiązanie Cursora pozwala znacznie ograniczyć koszt POSM. Posiadamy nie tylko know how i wieloletnie doświadczenie, ale także infrastrukturę pozwalającą nam obsługiwać projekty logistyczne każdej skali – powiedział Artur Wojtaszek, prezes zarządu Cursor z Grupy OEX.

Cursor realizuje projekty z zakresu stałej obsługi logistycznej materiałów marketingowych dla ponad 70 klientów, m.in. dla czołowych koncernów z branży FMCG, kosmetycznej i farmaceutycznej. Spółka dysponuje jednym z większych w Polsce centrów magazynowych dedykowanych obsłudze POSM
i branży e-commerce. Posiada także własne rozwiązania IT, pozwalające automatyzować procesy logistyczne i zwiększać ich efektywność.

Umowa Cursora i Lotos Paliwa obejmuje także obsługę logistyczną programu premiowego klienta. W ramach współpracy outsourcer odpowiada za magazynowanie i dystrybucję nagród.

Spółka Lotos Paliwa zarządza siecią blisko 480 stacji paliw w Polsce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA