PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni będzie rozwijać nowy segment działalności - miejskie powierzchnie magazynowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 cze 2011 08:38

Panattoni będzie rozwijać nowy segment działalności - miejskie powierzchnie magazynowe

Jednym z celów strategicznych firmy Panattoni Europe na 2012 rok jest zaangażowanie w projekty deweloperskie na rynku miejskich powierzchni magazynowych. - Zrobiliśmy już pierwsze kroki w tym segmencie, ale to wciąż niespenetrowany rynek w Polsce i chcemy pogłębić - zdradza Robert Dobrzycki, szef Panattoni na Europę Środkowo-Wschodnią.

REKLAMA

- To oferta skierowana do mniejszych lokalnych firm dystrybucyjnych czy serwisowych, podmiotów dopiero wkraczających na rynek i potrzebujących mniejszych powierzchni. Tego typu produktu wciąż nie ma na rynku - podkreśla Robert Dobrzycki.

Będą to projekty dedykowane. Najemca będzie mógł wynająć powierzchnię do tysiąca metrów kwadratowych, przy czym część biurowa będzie większa niż 10 proc. całej przestrzeni magazynowej. Deweloper chce lokalizować takie inwestycje w obrębie miast, w pobliżu lotnisk czy obwodnic.

W sumie powierzchnia przeznaczona pod najem wynosząca ok. 20 tys. mkw. będzie rozmieszczona w 3-4 budynkach. Nowy segment wyróżniać się będzie m.in. większą liczbą bram dla transportu lekkiego, kosztem ramp dla samochodów ciężkich.

- W pewnym sensie taki projekt zrealizowaliśmy już w Łodzi i szykujemy jego drugą fazę, ale w tym przypadku najemcy zajmują ok. 3 tys. mkw. - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA