PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni Europe rozbudowuje fabrykę w tarnobrzeskiej SSE

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 paź 2014 11:59

Panattoni Europe kontynuuje współpracę z Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. Tym razem, będzie odpowiedzialny za realizację hali produkcyjnej o powierzchni 10 530 mkw., w ramach istniejącej fabryki. Inwestycja powstanie w Chmielowie, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan.

REKLAMA

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. - jeden z największych producentów szkła dla przemysłu samochodowego wybrał Panattoni jako generalnego wykonawcę, którego zadaniem będzie rozbudowa działającej od dwóch lat fabryki w Chmielowie o kolejną halę produkcyjną. Obiekt zajmie 10 530 mkw. i będzie realizowany w nietypowych warunkach - przy w pełni działającym zakładzie. Firma Panattoni wybrana została w drodze przetargu, a zakończenie prac przewidziane jest na 31 marca 2015 roku.

Realizowana przez Panattoni dla Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. jest już drugą dla tego producenta szkła - w 2012 roku, deweloper zrealizował obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 35 tys. mkw. z częścią produkcyjną zajmującą 13,5 tys. mkw., magazynową o powierzchni 16,7 tys. mkw. i biurową z 1,6 tys. mkw.

Inwestycja będzie realizowana na terenie drugiej fabryki firmy Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o w Polsce - pierwsza zlokalizowana jest w Sandomierzu - w ramach Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dokładnie w Chmielowie, kilka kilometrów od Tarnobrzega i ok. trzydzieści kilometrów od Sandomierza.

Aktualnie Panattoni Europe realizuje 162,600 mkw. nowej powierzchni magazynowej, na którą składają się takie inwestycje jak Panattoni Park Sosnowiec, Panattoni Park Ożarów II czy Panattoni Park Poznań III i IV, a także nowy obiekt w ramach Panattoni Park Łódź East. Firma niedawno ukończyła również dwa obiekty dla Amazona o łącznej powierzchni 246 tys. mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA