PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni ma co robić w najbliższym czasie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 kwi 2012 13:27

Panattoni ma co robić w najbliższym czasie

Spółka Panattoni Europe rozpoczęła budowę pięciu budynków w czterech różnych lokalizacjach w Polsce, które łącznie zajmą powierzchnię 80,5 tys. mkw.

REKLAMA

W regionie Wrocławia ruszyły prace budowlane w ramach Panattoni Park Wrocław II w Nowej Wsi Wrocławskiej, gdzie ma powstać drugi budynek parku o powierzchni 10 tys. mkw. Nowymi klientami są: Frohe Sp. z o.o.- producent szerokiej gamy akcesoriów wykonywanych z tworzyw sztucznych, który zajmie 3,5 tys. mkw. oraz V.M.A. NV, specjalizująca się w produkcji z branży elektrotechnicznej, która wynajęła ponad 2,8 tys. mkw. w powstającym obiekcie.

Na terenie Panattoni Park Łódź East jednocześnie realizowane są dwa budynki - jeden o powierzchni 12 tys. mkw. dla dystrybutora produktów RTV, AGD i multimediów oraz drugi o powierzchni 14 tys. mkw., będący kontynuacją istniejącego obiektu.

W Panattoni Park Mysłowice startuje budowa 9,5 tys. mkw. powierzchni przemysłowej. Jest ona dedykowana globalnemu liderowi branży hydraulicznej. Firma jest już klientem tego parku i przeniesie się nowo realizowanego budynku.

W Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan powstanie inwestycja BTS o charakterze produkcyjnym. Obiekt o powierzchni 35 tys. mkw. dedykowany jest firmie Nippon Sheet Glass Co. - jednemu z największych producentów szyb samochodowych.

Dodatkowo, Panattoni Europe jest w trakcie realizacji dwóch inwestycji BTS, o charakterze produkcyjnym. Pierwsza, dedykowana RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o., zlokalizowana jest w Świebodzinie i będzie liczyć 10,7 tys. mkw.

Druga to obiekt produkcyjny dla firmy Delphi, zlokalizowany w podwarszawskim Błoniu, o łącznej powierzchni 22 tys. mkw. powierzchni.
To oznacza, że w najbliższym czasie, deweloper będzie budował ponad 113 tys. mkw. powierzchni przemysłowej.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA