Na terenie Panattoni Park Łódź East jednocześnie realizowane są dwa budynki - jeden o powierzchni 12 tys. mkw. dla dystrybutora produktów RTV, AGD i multimediów oraz drugi o powierzchni 14 tys. mkw., będący kontynuacją istniejącego obiektu.

W Panattoni Park Mysłowice startuje budowa 9,5 tys. mkw. powierzchni przemysłowej. Jest ona dedykowana globalnemu liderowi branży hydraulicznej. Firma jest już klientem tego parku i przeniesie się nowo realizowanego budynku.

W Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan powstanie inwestycja BTS o charakterze produkcyjnym. Obiekt o powierzchni 35 tys. mkw. dedykowany jest firmie Nippon Sheet Glass Co. - jednemu z największych producentów szyb samochodowych.

Dodatkowo, Panattoni Europe jest w trakcie realizacji dwóch inwestycji BTS, o charakterze produkcyjnym. Pierwsza, dedykowana RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o., zlokalizowana jest w Świebodzinie i będzie liczyć 10,7 tys. mkw.

Druga to obiekt produkcyjny dla firmy Delphi, zlokalizowany w podwarszawskim Błoniu, o łącznej powierzchni 22 tys. mkw. powierzchni.
To oznacza, że w najbliższym czasie, deweloper będzie budował ponad 113 tys. mkw. powierzchni przemysłowej.