PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni nie tylko buduje. Magazynowa akwizycja w Łodzi

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 sie 2016 10:40

Panattoni nie tylko buduje. Magazynowa akwizycja w Łodzi Łódź Business Park

Aviva Investors sprzedał nowoczesny obiekt magazynowy typu Small Business Unit wraz z zagospodarowanym terenem o powierzchni 3.5 ha, zlokalizowany w Łódź Business Park, na terenach przemysłowych miasta Łodzi. Nabywcą jest Panattoni.

REKLAMA

Przy transakcji doradzała firma Savills. Asset management nieruchomości był wykonywany przez firmę WB Real Estate Asset Management.

Łódź Business Park składa się z dwóch budynków A1 i B1 oddanych do użytku w 2011 roku z zachowaniem najwyższych standardów rynkowych dla nieruchomości typu Small Business Unit. Przedmiotem transakcji był budynek B1 o powierzchni najmu 2900 mkw. z dostępem do 43 miejsc parkingowych oraz dodatkowo 35 000 mkw. gruntu pod zabudowę.

- Small Business Unit to koncepcja umożliwiająca wydzielenie jednostek o powierzchni do 1000 mkw., charakteryzujących się elastycznością adaptacji powierzchni na potrzeby biurowe. Łódź Business Park jest idealnym miejscem dla firm poszukujących przestrzeni na siedzibę główną, z reprezentacyjnym biurem i powierzchnią magazynową w jednej lokalizacji - mówi Bartłomiej Krzyżak, starszy konsultant w Zespole Doradztwa Inwestycyjnego Savills w Warszawie.

Łódź Business Park położony jest przy ulicy Dostawczej 3A, w południowo-wschodniej części Łodzi. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp zarówno do centrum miasta, jak i do planowanej obwodnicy Łodzi - części autostrady A1, która będzie zlokalizowana w odległości zaledwie 8 km od kompleksu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA