PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni oddaje dodatkowe 28 tys. mkw. w Mysłowicach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 sty 2013 12:26

Panattoni oddaje dodatkowe 28 tys. mkw. w Mysłowicach

Spółka Panattoni Europe sfinalizowała kolejny etap rozbudowy Panattoni Park Mysłowice. Nowy obiekt o powierzchni ponad 28 tys. wynajęty został przez trzech najemców: CEVA Logistics, Manuli Hydraulics oraz Valeo.

REKLAMA

Do nowopowstałej powierzchni kompleksu Panattoni Park Mysłowice wprowadzą się: przedstawiciel branży logistycznej - firma CEVA Logistics, Manuli Hydraulics - światowy lider branży hydraulicznej, który jest już klientem parku i zajmie w nowym obiekcie ok. 9,3 tys. mkw. oraz Valeo - producent komponentów samochodowych na rynek OEM oraz części zamiennych, który zajmie ok. 9,2 tys. mkw.

Panattoni Park Mysłowice docelowo składać się będzie z 8 budynków, a po zakończeniu ostatniej fazy budowy osiągnie ok. 200 tys. mkw. W ramach całej inwestycji przebudowany został układ komunikacyjny przy nieruchomości. Panattoni zainwestowało w budowę węzła drogowego na drodze ekspresowej S1, który łączy ją z drogą wojewódzką nr 934. Dzięki inwestycji usprawniony został ruch w sercu aglomeracji śląskiej, u zbiegu autostrady A4 i drogi ekspresowej S1.

Panattoni Park Mysłowice zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A4, wzdłuż drogi ekspresowej S1. Od lotniska w Pyrzowicach dzieli ją zaledwie 30 kilometrów.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA