PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni podsumowuje udany rok 2011 i zapowiada kolejne realizacje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 lut 2012 15:28

Panattoni podsumowuje udany rok 2011 i zapowiada kolejne realizacje

W 2011 roku spółka Panattoni Europe oddała do użytku w Polsce obiekty logistyczno-magazynowe o łącznej powierzchni 164,1 tys. mkw. W grudniu ub.r. kolejne 100 tys. mkw. powierzchni pozostawało w budowie. Jak zapowiada deweloper, rok 2012 będzie równie pracowity i upłynie pod znakiem realizacji obiektów typu BTS i nowych parków logistycznych m.in. w okolicach Warszawy i Wrocławia.

REKLAMA

W minionym roku spółka Panattoni Europe zawarła transakcje najmu na ponad 350 tys. mkw., z czego blisko 254 tys. mkw. to wyłącznie nowe umowy.

W tym okresie firma zrealizowała samodzielne budynki dla firm: Zelmer, Danone, Tech Data i Nagel Polska oraz rozbudowała powierzchnię parków w Poznaniu, Mysłowicach, Gliwicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

Obecnie w trakcie budowy znajdują się obiekty o łącznej powierzchni 87,3 tys. mkw.

Poziom pustostanów w portfelu dewelopera wynosi 1 proc. istniejącej powierzchni.

W 2012 roku w dalszym ciągu będą realizowane projekty typu BTS. Dodatkowo spółka oferuje kolejne nowe lokalizacje w okolicy Wrocławia (Panattoni Park Wrocław III, Panattoni Industrial Park Wrocław), Warszawy (Panattoni Park Pruszków II), Poznania i Bydgoszczy.

Deweloper zapowiada, że w przypadku tych inwestycji planowane jest przynajmniej częściowe uruchomienie jeszcze w tym roku. - Wszystkie nowe lokalizacje podyktowane są realizowanymi obecnie nowymi inwestycjami drogowymi, co oznacza, że charakteryzuje je wyjątkowa lokalizacja i dostępność do najważniejszych dróg jak np. autostrada A2 czy Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 - informuje Panattoni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA