PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni postawiło na Polskę Centralną

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 lip 2017 15:53

Panattoni postawiło na Polskę Centralną

Panattoni rozwijając projekt Panattoni Park Konotopa podjęło decyzję o stworzeniu drugiego parku logistycznego. Plan szybko się opłacił dzięki transakcji z firmą Multidekor.

REKLAMA

Transakcja dotyczy 22 600 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w planowanym centrum Panattoni Park Konotopa II. Realizacja inwestycji rozpocznie się jesienią tego roku, zaś jej finalizacja nastąpi w kwietniu 2018 roku.

Panattoni Park Konotopa II powstanie w okolicach Warszawy, a jego całkowita powierzchnia wyniesie 30 800 m kw. Prace budowlane rozpoczną się na jesieni 2017 roku, zaś oddanie budynku do użytkowania nastąpi w kwietniu 2018 roku. Będzie to już drugi obiekt dewelopera położony w pobliżu węzła Konotopa, pierwszy z nich Panattoni Park Konotopa – Warszawa liczy blisko 50 000 mkw.

- O ogromnym zainteresowaniu firm tą lokalizacją świadczy fakt, że wybudowany przez nas pierwszy kompleks został wynajęty w 100 proc. i to przez klientów z różnych branż. W ostatnim czasie dokonaliśmy transakcji sprzedaży Panattoni Park Warszawa – Konotopa, co dowodzi, że branża nieruchomości przemysłowych w tym regionie jest również bardzo atrakcyjna dla inwestorów instytucjonalnych. Ze względu na bardzo dobrą kondycję rynku najmu i zainteresowanie okolicami Warszawy zdecydowaliśmy się na realizację Panattoni Park Konotopa II. I już dzięki pierwszej transakcji z firmą Multidekor większość obiektu została wynajęta - powiedział Marek Dobrzycki, dyrektor zarządzający Panattoni Europe.

Centrum logistyczno-magazynowe Panattoni Park Konotopa II zlokalizowane będzie w gminie Ożarów Mazowiecki, w okolicach Warszawy. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła Konotopa decyduje o wyjątkowości tej lokalizacji. Autostrada A2 przechodzi tutaj w ekspresową obwodnicę Warszawy – drogi S8 i S2. Park będzie optymalnie dopasowany do wymogów magazynowych, ale i lekkiej produkcji klientów z różnych branż.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • handas 2017-07-07 14:07:35
    JARTOM pozwala nieźle zainwestować i w dalszym ciągu w wielu miastach mają wiele wolnych hal. Czemu rynek nie wykorzystuje tych okazji? Przez ostatnie lata zaszły spore zmiany. Moim zdaniem to jest moment na przejmowanie tego, co istnieje. Widzieliście raport JARTOM na 2017 rok? To on najwięcej przekazuje...

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA