PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni przedłuża kolejne umowy najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 wrz 2013 11:27

Panattoni przedłuża kolejne umowy najmu

Panattoni Park Business Center Łódź został doceniony przez dotychczasowych najemców - Delfarma Sp. z o. o., pozostanie na blisko 5 000 mkw. , natomiast Damco Poland Sp. z o. o. zwiększyło dotychczas zajmowaną powierzchnię o ponad 2 100 mkw.

REKLAMA

Usytuowany w granicach miasta Panattoni Park Business Center Łódź łączy w sobie funkcje magazynu i reprezentacyjnego biura w ramach powierzchni typu "small business units". Firma Delfarma Sp. z o.o. zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na blisko 5 000 mkw., zaś Damco Poland Sp. z o.o. wynajęło dodatkowe 2 100 mkw.

Dla firmy Delfarma Sp. z o.o., Panattoni Park Business Center Łódź to główna siedziba w Polsce. Najemca ma do dyspozycji blisko 5 000 mkw. Ze względu na specyfikę branży farmaceutycznej, przestrzeń zawiera pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą, co w przypadku farmaceutyków jest niezbędnym wymogiem dla magazynowanych artykułów. Delfarma jest liderem rynku importu równoległego leków od 2005 roku, z blisko 40 proc. udziałem w tym rynku, który zapewnia ponad 100 mln zł oszczędności rocznie dla pacjentów szpitali i NFZ.

Dodatkowo, Damco Poland Sp. z o.o. - jeden z wiodących międzynarodowych operatorów logistycznych, który w Polsce od 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne, zwiększył dotychczas zajmowaną powierzchnię o kolejne 2 100 mkw. Obecnie w Panattoni Łódź Business Center firma będzie zajmować powierzchnię 6 400 mkw.

Panattoni Business Center Łódź składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 21 000 mkw., zlokalizowanych u zbiegu ulic Puszkina i Dostawczej w dzielnicy Łodzi Widzew, w pobliżu węzła łączącego autostrady A1 i A2.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA