PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Panattoni zdobywa duży kontrakt

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lip 2017 11:34

Panattoni zdobywa duży kontrakt

Panattoni Europe podpisał umowę najmu z firmą Compin, francuskim producentem komponentów dla branży transportowej. Nowy obiekt BTS o charakterze produkcyjnym powstanie w Łodzi i będzie liczył prawie 11 tys. mkw.

REKLAMA

Budowa inwestycji rozpocznie się sierpniu tego roku. Umowa najmu została podpisana na 10 lat, a w transakcji pośredniczyła agencja doradcza JLL.

Dla nowego klienta deweloper wybuduje obiekt BTS (built-to-suit) o charakterze produkcyjnym w Łodzi przy ulicy Jędrzejowskiej. Inwestycja o łącznej powierzchni blisko 11 tys. mkw. zostanie podzielona na część produkcyjną, która zajmie ponad 10 tys. mkw., oraz część biurową liczącą ok. 812 mkw. Budowa rozpocznie się w sierpniu bieżącego roku. 

Nowoczesny obiekt produkcyjny, który zostanie zrealizowany przez Panattoni Europe, pozwoli firmie Compin zarówno na sprawne zarządzanie produkcją, jak i dogodne eksportowanie towarów.

- Nowa inwestycja dla Compin jest przykładem przemyślanej relokacji – do nowoczesnego obiektu, który zapewni firmie zaawansowane możliwości produkcyjne. Nieruchomość będzie zrealizowana zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami najemcy i będzie idealnie skrojona pod wymogi jego branży. Było to możliwe dzięki głębokiej analizie potrzeb przedsiębiorstwa, a także wieloletniemu doświadczeniu Panattoni Europe w realizacji obiektów produkcyjnych oraz doskonałej znajomości regionu łódzkiego - komentuje Michał Samborski, Development Director z Panattoni Europe.

- Niezwykle się cieszymy, że po bardzo długich analizach zapotrzebowania udało się znaleźć dla firmy Compin najlepsze rozwiązanie. Relokacja firmy produkcyjnej niesie wiele wyzwań, które podczas rozmów bardzo szczegółowo rozpracowaliśmy, dzięki zrozumieniu wymagań firmy, a także sytuacji lokalnego rynku powierzchni magazynowej. Wierzymy, że nowa lokalizacji w całkowicie dostosowanym budynku będzie sprzyjać rozwojowi działalności firmy Compin - komentuje Paulina Dziubińska, Senior Consultant, Industrial Department, JLL.

Nowa inwestycja powstanie w Łodzi przy ul. Jędrzejowskiej. Obiekt będzie znajdować się tuż przy A1 – jedynej polskiej autostradzie o przebiegu północ-południe. Będzie oddalony o zaledwie 30 km od węzła Łódź Północ stanowiącego skrzyżowanie autostrad A1 i A2. Idealna lokalizacja w centrum Polski z dostępem do przecięcia się europejskich szlaków wschód-zachód i północ-południe, jak również położenie w granicach miasta ułatwi firmie Compin logistykę krajową i eksportową, a pracownikom zapewni szybki i łatwy dojazd do pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA