PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PHN i... Fabryka Obrabiarek do Drewna szykują projekt w Bydgoszczy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lut 2017 17:19

PHN i... Fabryka Obrabiarek do Drewna szykują projekt w Bydgoszczy Fot. Fotolia

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości i Fabryka Obrabiarek do Drewna podpisały list intencyjny dotyczący możliwości nawiązania współpracy w zakresie zagospodarowania należących do obu stron nieruchomości znajdujących się w Bydgoszczy i okolicach, w celu jak najlepszego wykorzystania przedmiotowych terenów.

REKLAMA

Grupa Kapitałowa PHN jest właścicielem  terenu inwestycyjnego położonego na północno-wschodnich obrzeżach Bydgoszczy, w miejscowości Niwy. Teren ten jest położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5, głównej trasie umożliwiającej wyjazd z Bydgoszczy w kierunku Gdańska, a w odległości ok. 50 km od terenu znajduje się wjazd na autostradę A1 - węzeł Nowe Marzy.

Fabryka Obrabiarek do Drewna, będąca najstarszym w Polsce przedsiębiorstwem produkującym od 1865 r. maszyny i urządzenia do obróbki i przerobu drewna, jest zaś właścicielem nieruchomości położonej w centralnej lokalizacji w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 53.

Zgodnie z postanowieniami listu intencyjnego zamiarem Polskiego Holdingu Nieruchomości i Fabryki Obrabiarek do Drewna  jest współpraca w zakresie określenia wstępnych warunków dotyczących najlepszego zagospodarowania powyższych terenów należących do obu Spółek. Strony rozważają możliwość realizacji inwestycji deweloperskiej na nieruchomości należącej do Grupy Kapitałowej PHN, polegającej na budowie obiektu produkcyjno-biurowego, spełniającego potrzeby Fabryki Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o. w systemie „build to suit” oraz nad optymalnym zagospodarowaniem nieruchomości należącej do FOD zlokalizowanej w dzielnicy Wilczak i włączenia jej do tkanki miejskiej Bydgoszczy.

- Dążymy do jak najlepszego zagospodarowania każdej nieruchomości należącej do portfela Grupy Kapitałowej PHN, tak aby przyniosły one stabilny i rosnący zysk oraz generowały rosnące miesięczne przepływy. Dlatego cieszy nas fakt nawiązania współpracy z Fabryką Obrabiarek do Drewna wspólnie z którą rozważymy możliwość najlepszego zagospodarowania terenów położonych w Bydgoszczy i okolicach - mówi Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA