PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PHN podpisał umowę dotyczącą budowy Parzniew Logistic Hub

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 sty 2015 20:49

Polski Holding Nieruchomości S.A. podpisał umowę "joint venture" z Parzniew Partners B.V. - spółką utworzoną przez Menard Doswell & Co. oraz Hillwood Europe. Umowa dotyczy budowy nowoczesnego kompleksu magazynowego Parzniew Logistic Hub, który powstanie na terenie gminy Brwinów w okolicy Pruszkowa, w pobliżu najważniejszych węzłów autostradowych (A2) aglomeracji warszawskiej - Konotopa i Pruszków.

REKLAMA

Projekt obejmuje około 95 tys. mkw. powierzchni magazynowej wraz z uzupełniającą funkcją biurową.

Umowa "joint venture" wieńczy prowadzone w ciągu ostatnich miesięcy negocjacje. Strony uzyskały także odpowiednie zgody korporacyjne. Dokument określa warunki i zasady współpracy oraz rolę partnerów w realizacji wspólnego przedsięwzięcia JV. Projekt podzielony został na fazy i rozpocznie się w 2015 roku.

Polski Holding Nieruchomości dotychczas znany był ze swych inwestycji w sektorze biurowym. Parzniew Logistic Hub to nowoczesny projekt, realizowany we współpracy ze światowej klasy partnerami, który pozwoli nam dynamicznie rozwijać naszą obecność na rynku nieruchomości magazynowych w Polsce - powiedział Artur Lebiedziński, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Firmy, z którymi PHN podpisał umowę, to liderzy w swojej branży. Menard Doswell & Co. zajmuje się budową i zarządzaniem nieruchomościami logistycznymi. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od wielu lat.

Hillwood Europe, będący własnością Rossa Perot Jr., jest oddziałem Hillwood Development Company, międzynarodowej firmy z sektora nieruchomości założonej w Dallas w Teksasie. Hillwood Europe jest aktywnie zaangażowany w działalność w sektorze logistycznym, obejmującą projekty deweloperskie, akwizycje, oraz zarządzanie nieruchomościami i w Europie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA