PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pierwszy projekt SBU w Prologis Park Wrocław III

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 paź 2014 15:04

Pierwszy projekt SBU w Prologis Park Wrocław III

Sharman Church Chartered Surveyors, firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych poinformowała o podpisaniu nowej umowy najmu 2,2 tys. mkw. powierzchni dystrybucyjnej w budynku Small Business Unit (SBU) oferującym mniejsze moduły magazynowe w Prologis Park Wrocław III z firmą Active Shop, producentem i importerem komponentów wyposażenia gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich w Europie.

REKLAMA

Wraz z podpisanymi wcześniej umowami najmu z firmami Neuca, Metalcom, Schumacher Packaging, Max Fliz i Getback budynek SBU będący obecnie w budowie, jest już w 75 procentach wynajęty.

- Budynek, poprzez dostępność mniejszych modułów magazynowych, już od 650 metrów kwadratowych, oferuje kliento największą elastyczność w wynajmie powierzchni dystrybucyjnej na rynku wrocławskim. To optymalne rozwiązanie dla małych i średnich firm, rozpoczynających działalność i uruchamiających biznes w regionie - powiedziała Ewa Zawadzka, Head of Land & Development w Prologis.

- Fakt, że na miesiąc przed otwarciem obiektu 75 procent powierzchni zostało już wynajęte jest dowodem na skuteczność Prologis w dostarczaniu efektywnych rozwiązań, które zaspokajają specyficzne potrzeby naszych klientów na mniejsze moduły magazynowe w regionie - dodała.

Prologis Park Wrocław III o powierzchni ponad 130 000 metrów kwadratowych położony jest tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przy ulicy Granicznej, 7 kilometrów na południowy wschód od Wrocławia i 3,5 kilometra od lotniska. Po zakończeniu nowej inwestycji park będzie w pełni zabudowany.

Prologis jest właścicielem i zarządcą około 3,7 miliona metrów kwadratowych powierzchni logistycznej i dystrybucyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2014 r.)

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA