PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Podpisano umowę najmu na powierzchnię w MLP Bieruń

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 mar 2014 09:51

Podpisano umowę najmu na powierzchnię w MLP Bieruń

Konsultanci AXI IMMO doradzali Düwi International przy negocjacjach umowy najmu w parku MLP Bieruń. Firma wynajęła blisko 3 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej.

REKLAMA

Düwi International jest importerem i dostawcą artykułów elektroinstalacyjnych, oświetleniowych, akcesoriów antenowych, telekomunikacyjnych, komputerowych, audio-video oraz artykułów rowerowych. Firma istnieje na rynku europejskim blisko 40 lat, a w Polsce od 17 lat. Düwi International należy do niemieckiej grupy REV, której oddziały znajdują się w m.in. w Czechach, na Węgrzech, oraz w Chinach. Firma wynajęła łącznie 2 964 mkw., w tym 2 650 mkw. powierzchni magaznowo-przemysłowej oraz 314 mkw. powierzchni socjalno-biurowej.

- Przed podjęciem finalnej decyzji przeprowadziliśmy dokładną analizę naszych potrzeb i potencjalnych lokalizacji, z uwzględnieniem strategii rozwoju firmy. Podjęliśmy decyzję o wynajmie powierzchni magazynowo-biurowej w ramach MLP Bieruń z uwagi na jakość i kompleksowe usługi deweloperskie oraz dogodną dla nas lokalizację parku. Jesteśmy przekonani, że rozpoczęcie działalności w nowym obiekcie przyczyni się do realizacji naszych celów oraz wesprze nas w zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości obsługi - powiedziała Agnieszka Puchała, dyrektor finansowy Düwi International.

- Obiekt produkcyjno-magazynowy z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym jest realizowany w ramach najnowszej inwestycji MLP Group w Bieruniu. Klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni przemysłowej w Tychach i najbliższej okolicy. Projekt MLP Bieruń okazał się najlepszym wyborem, ze względu na lokalizację i atrakcyjne, konkurencyjne warunki najmu. Klient przeprowadzi się do nowej powierzchni, o wyższym niż dotychczas standardzie - dodała Anna Głowacz, Associate Director w AXI IMMO.

- Strategia MLP Group opiera się na dostarczaniu naszym klientom powierzchni dostosowanych do ich potrzeb w najlepszych lokalizacjach. Fakt, że kolejny najemca zdecydował się na współpracę z naszą firmą w ramach MLP Bieruń potwierdza duży potencjał rozwoju naszego Parku w optymalnej dla sektora przemysłowego lokalizacji w regionie Górnego Śląska - podsumowała Dorota Jagodzińska-Sasson, członek zarządu MLP Group S.A.

MLP Bieruń to park znajdujący się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zaletą lokalizacji centrum logistycznego jest łatwy dostęp do głównych dróg i miast Górnego Śląska. Park znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S1 oraz autostrady A4 (węzeł Mysłowice). MLP Bieruń zajmuje obszar 11,5 ha. Docelowo na terenie parku MLP Group zakłada budowę hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni 55 000 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA