PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polskie projekty Segro zmieniają nazwę

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 lip 2013 14:28

Firma Segro, w lipcu 2013 roku dokonała zmiany nazw czterech inwestycji w Warszawie, Strykowie i Poznaniu. Segro Business Park Warsaw została przemianowana na Segro Business Park Warsaw, Ożarów, a drugi kompleks w stolicy, Żerań Park II, zmienił nazwę na Segro Business Park Warsaw, Żerań. Jednocześnie inwestycje w Poznaniu - Tulipan Park Poznań - i Strykowie - Tulipan Park Stryków będą funkcjonowały pod nowymi nazwami - Segro Logistics Park Poznań oraz Segro Logistics Park Stryków.

REKLAMA

- Proces wprowadzania zmian w Polsce rozpoczęliśmy wraz z realizacją projektu Segro Business Park Gliwice. Celem zmiany nazw naszych inwestycji jest podkreślenie ich charakteru i odbywającej się w nich działalności, co wynika również z długoterminowej strategii firmy. Przeprowadzenie tego procesu w sposób stopniowy umożliwia dodatkowo swobodne dostosowanie rynku do nowego nazewnictwa - wyjaśnia Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.

Segro Business Park Warsaw, Ożarów położony jest 16 kilometrów od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2. Cztery wolnostojące budynki wchodzące w skład kompleksu oferują łącznie 36 600 mkw. powierzchni przeznaczonej na miejską działalność dystrybucyjną oraz lekką produkcję.

Segro Business Park Warsaw, Żerań, zlokalizowany w sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, oferuje łącznie 49 900 mkw. powierzchni do wynajmu w sześciu obiektach magazynowych oraz w budynku biurowym, dostosowanych do potrzeb dystrybucji miejskiej. Inwestycja została zakupiona przez firmę SEGRO w kwietniu 2013 roku.

Segro Logistics Park Poznań znajduje się na granicy gmin Komorniki i Plewiska, 10 km od centrum Poznania, przy autostradzie A2 oraz drodze krajowej nr 5 do Wrocławia. Park przeznaczony na działalność magazynową i produkcyjną, docelowo zaoferuje 250 000 mkw. na ponad 56-hektarowym terenie.

Segro Logistics Park Stryków to największe centrum logistyczne Segro w Europie Centralnej. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 i A2. Lokalizacja inwestycji umożliwia najemcom efektywną logistykę, a dzięki współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną istnieje możliwość prowadzenia działalności operacyjnej na preferencyjnych warunkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA