PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Portfolio P3 urosło do rekordowych rozmiarów

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 lut 2018 13:47

Portfolio P3 urosło do rekordowych rozmiarów P3 Piotrków Trybunalski

P3 odnotowało rekordowy wzrost w 2017 roku. Portfolio firmy zwiększyło się do ponad 4 mln mkw. obiektów logistycznych na dziewięciu europejskich rynkach. Wskaźniki najmu osiągnęły rekordową wysokość, sięgając 97 proc. na koniec roku.

REKLAMA

Firma kontynuowała aktywną działalność deweloperską i inwestycyjną w całym regionie, rozpoczynając budowę blisko 600 tys. mkw. nowej powierzchni i finalizując strategiczne zakupy w wielu krajach – w tym nabycie na początku roku znacznego portfolio w Hiszpanii o wartości ponad 240 mln EUR. Z końcem roku zespół deweloperski P3 pozyskał ponad 100 ha dodatkowych gruntów w Europie, gotowych do zabudowy.

P3 znacznie zwiększyło bazę swoich klientów, witając w swoich progach nowe firmy, takie jak Lamborghini-Ducati, British American Tobacco, Antalis i BSH Electrodomésticos. Deweloper ukończył także budowy obiektów dla dotychczasowych klientów, takich jak FM Logistic, eMAG oraz Kuehne + Nagel. Obecnie parki logistyczne P3 są domem dla ponad 360 firm.

- Realizując nasze długoterminowe cele, byliśmy bardzo aktywni w 2017 roku, zarówno pod względem działalności deweloperskiej, jak i dokonywania zakupów. Wkraczamy w 2018 rok z utalentowanym i rosnącym zespołem specjalistów w dziedzinie nieruchomości, gotowych do partnerskiej współpracy z klientami, aby realizować ich długoterminowe potrzeby dotyczące nieruchomości. Zapotrzebowanie na powierzchnię logistyczną najwyższej jakości nadal przewyższa podaż w prawie wszystkich kluczowych lokalizacjach na terenie Europy i nie widzę żadnych oznak wskazujących na osłabienie tej tendencji. W tym tempie może się okazać, że wartość firmy podwoi się w ciągu kolejnych 3-5 lat. Obserwujcie to razem z nami - powiedział Ian Worboys, CEO firmy P3, komentując osiągnięcia z 2017 roku,

Aby dotrzymać kroku tempa ekspansji firmy, na koniec roku wprowadzono kilka kluczowych zmian personalnych. Andrew Stacey, dawniej dyrektor krajowy na Francję i dyrektor ds. zarządzania aktywami, awansuje na stanowisko dyrektora operacyjnego, odpowiedzialnego za codzienną działalność firmy w całej Europie. Blake Horsley, dawniej dyrektor krajowy na Rumunię, obejmuje rolę dyrektora Rozwoju Grupy, odpowiedzialnego za rozwój handlowy firmy. Na koniec, Andrzej Wroński, dawniej dyrektor krajowy na Polskę, awansuje na stanowisko dyrektora ds. zarządzania aktywami Grupy, przyjmując odpowiedzialność za zarządzanie aktywami i obiektami w całym portfolio P3.

  • 1
  • 2

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP GroupPRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA