PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Potrzebowali więcej przestrzeni. Nowy najemca centrum Segro

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 lut 2017 11:01

Potrzebowali więcej przestrzeni. Nowy najemca centrum Segro Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn

Dystrybutor artykułów papierniczych, biurowych oraz szkolnych dołączyła do grona klientów Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn.

REKLAMA

W transakcji pośredniczyła firma Renthis Estate. Tym samym zakończona w trzecim kwartale 2016 r. rozbudowa jednego z obiektów parku, jest już w pełni wynajęta.

Z 14 800 mkw., o które łącznie rozbudowano budynek C w Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, 2 400 mkw. wynajęła w ramach nowo podpisanej umowy firma W.P.C. Na terenie parku w Nadarzynie powstanie jej nowe centrum logistyczne.

Spółka W.P.C. działa na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat. W tym czasie współpracowała z największymi producentami działającymi w branży PBS (papier, biuro, szkoła). 

- Rosnący wolumen zamówień obsługiwanych przez naszą firmę, będący pochodną obserwowanego na rynku wzrostu zapotrzebowania na artykuły papiernicze oraz produkty biurowo-szkolne sprawił, że podjęliśmy decyzję, by poszukać innowacji w kontekście logistyki. Składowanie tego rodzaju materiałów wymaga dobrze zorganizowanej przestrzeni, a terminowość i skuteczność realizacji dostaw może zapewnić jedynie sprawne zarządzanie magazynem. Atutem, który przemawiał za wyborem parku logistycznego w Nadarzynie była wysoka elastyczność Segro i zrozumienie naszych potrzeb. Nowa przestrzeń w istotny sposób zwiększy naszą dotychczasową powierzchnię magazynową i mamy nadzieję, że dzięki strategicznej lokalizacji obiektu korzystnie wpłynie także na wzrost efektywności i wydajności transportu produktów – ocenia Artur Piotrowski, dyrektor handlowy W.P.C. Sp. z o.o.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA