PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pracownicy Amazona mogą dostać do 26 tys. zł na kursy i szkolenia

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 sie 2015 11:59

W polskim oddziale Amazon pracuje ponad 3 tys. osób. Firma chwiali się, że od rozpoczęcia swojej działalności ponad 130 pracowników otrzymało awans. Teraz oferuje też szkolenia z dofinansowaniem.

REKLAMA

Amazon poinformował, że ze szkoleń, które mają pomóc w rozwoju kariery wewnątrz firmy, skorzystało już prawie 1000 pracowników zajmujących podstawowe stanowiska. Kierunki kształcenia obejmują szkolenia dla operatorów wózków widłowych, jak też instruktorów i trenerów.

We wrześniu blisko 1000 pracowników zostanie objętych specjalnym programem rozwoju kariery. Będą mogli otrzymać do 26 000 zł w okresie czterech lat na czesne i inne opłaty związane z uczestnictwem w kursach. Kwalifikacje zdobyte podczas kursów uznawane będą w całej Polsce.

-  Amazon chce ułatwiać pracownikom realizację ich aspiracji zawodowych. Nasz program rozwoju kariery ma pomóc pracownikom dokonywać wyborów ścieżek kariery. Niektórzy z pracowników naszych centrów logistycznych zrobią karierę w naszej firmie, natomiast inni mogą to doświadczenie potraktować jako cenny etap, który umożliwi im zdobycie innej pracy, wymagającej dodatkowych kwalifikacji. Jeśli możemy im pomóc w realizacji ich planów zawodowych, zrobimy to z wielką chęcią i bez żadnych umów lojalnościowych. My najzwyczajniej chcemy by nasi pracownicy rozwijali swoje kompetencje i dlatego inwestujemy w to tak znaczące kwoty – poinformował Kerry Person. 


Postaw na swój Rozwój to innowacyjny program współfinansowania czesnego dla pracowników firmy na stanowiskach początkowych zatrudnionych w Amazon, przez co najmniej rok. Program Postaw na swój Rozwój zapewnia środki finansowe na rozwój umiejętności zawodowych w branżach najbardziej poszukiwanych na aktualnym pracy. Poza kursami językowymi dotyczy takich dziedzin, jak: księgowość, informatyka, ochrona zdrowia, administracja sprzedaży, usługi biznesowe, transport i logistyka. Zarówno tematyka, jak i poziom edukacji (podstawowy, średni czy wyższy) jest kwestią wyboru pracownika i jego preferencji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA