PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Producent mrożonej żywności zainwestuje blisko 9 mln zł w budowę magazynów

  • Autor: PAP
  • 20 lut 2012 12:49

Prawie 9 mln zł zainwestuje na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec (woj. podkarpackie) spółka Inwest Bistro. Firma planuje wybudować magazyny chłodnicze. Dzięki tej inwestycji zatrudnienie znajdzie ponad 20 osób.

REKLAMA

Spółka otrzymała już zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej od Agencji Rozwoju Przemysłu, która zarządza mielecką SSE.

Firma na terenie lubelskiej podstrefy zakupi 2,5 ha działkę i wybuduje magazyny chłodnicze. Umożliwi to spółce świadczenie usług logistycznych i magazynowych.

Zgodnie z uzyskanym zezwoleniem, firma zadeklarowała zatrudnienie minimum 23 osób i inwestycje na poziomie 8,8 mln zł. Zakończenie projektu planowane jest w 2014 r.

Inwest Bistro jest spółką celową powołaną przez Iglotex - producenta żywności mrożonej.

SSE Euro-Park w Mielcu jest najstarszą strefą w Polsce, powstałą w 1995 r. Zarządza nią Agencja Rozwoju Przemysłu. Od początku istnienia strefy wydano już ponad 200 zezwoleń; przedsiębiorcy zainwestowali tu ok. 4,9 mld zł i utworzyli 14,5 tys. nowych miejsc pracy. Obecnie strefa ma ponad 1,2 tys. ha i jest zlokalizowana w 23 miejscowościach: na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w Małopolsce i Szczecinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA