PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Producent żywności rozpocznie działalność na terenie Segro Logistics Park Poznań

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 wrz 2013 14:55

Producent żywności rozpocznie działalność na terenie Segro Logistics Park Poznań

Spółka Good Food Products nawiązała współpracę z Segro. Firma wprowadzi się do wynajętych powierzchni produkcyjnych i magazynowo-biurowych na terenie Segro Logistics Park Poznań w IV. kwartale 2013 roku.

REKLAMA

Good Food Products Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji pieczywa ryżowego. Została założona w 1991 r. W cyklu produkcyjnym wykorzystuje składniki niemodyfikowane genetycznie. Spółka eksportuje produkty do 22 krajów na całym świecie.

Obiekt przeznaczony dla Good Food Products dostosowany jest do potrzeb procesu produkcyjnego firmy. W początkowym okresie inwestycji firma będzie realizować produkcję zróżnicowaną jedynie pod względem formatu opakowań. W następnych fazach operacji wytwarzany będzie szerszy asortyment dzięki uruchomieniu kolejnych linii produkcyjnych. - Zgodnie z naszymi założeniami, pieczywo ryżowe produkowane w nowym obiekcie będzie przede wszystkim przeznaczone na rynki zagraniczne. Z tego powodu jednym z kluczowych aspektów decyzji o podjęciu współpracy była lokalizacja obiektu. Segro Logistics Park Poznań dzięki bezpośredniej bliskości autostrady A2 i dróg krajowych zapewnia nam optymalizację działań logistycznych w regionie Europy Centralnej i Zachodniej - tłumaczy Robert Czajkowski prezes zarządu Good Food Products.

Obiekt produkcyjno-magazynowy z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym jest realizowany w ramach prowadzonej kolejnej fazy rozbudowy Segro Logistics Park Poznań. Zlokalizowana w budynku D powierzchnia zostanie przekazana najemcy w ciągu pięciu miesięcy od momentu zawarcia kontraktu.

Segro Logistics Park Poznań znajduje się na granicy gmin Komorniki i Plewiska, 10 km. od centrum Poznania, przy autostradzie A2 oraz drodze krajowej nr 5 do Wrocławia. Park przeznaczony na działalność magazynową i produkcyjną, docelowo zaoferuje 250 000 mkw. na ponad 56-hektarowym terenie.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA