PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prologis będzie szyć na miarę i zaoferuje mniejsze powierzchnie z biurami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 lis 2012 15:00

Dolny Śląsk to dla spółki Prologis jedna z kluczowych lokalizacji na inwestycyjnej mapie Polski. Ewa Zawadzka, Business Development Director w Prologis, zdradza, że firma zamierza skoncentrować siły na rozbudowie już istniejącego kompleksu logistycznego w Nowej Wsi Wrocławskiej, budowie nowego formatu magazynowego z biurami w samym mieście oraz oferowaniu powierzchni od zaraz.

REKLAMA

Główne atuty Dolnego Śląska dla firmy Prologis to przede wszystkim doskonały dostęp do infrastruktury drogowej, co generuje możliwość przepływu towarów dla potencjalnych najemców oraz możliwość pozyskania wykfalifikowanej i specjalistycznej siły roboczej. - Region Dolnego Śląska cieszy się coraz większym zainteresowaniem także dzięki przyjaznemu klimatowi inwestycyjnemu i dobrej współpracy z władzami lokalnymi - mówi Ewa Zawadzka, Business Development Director, Prologis.

Na Dolnym Śląsku spółka Prologis skoncentruje swoje inwestycje w regionie już istniejącego obiektu Prologis Park Wrocław V, który zlokalizowany jest w okolicach Nowej Wsi Wrocławskiej. - Ten park chcemy rozbudowywać i w ramach dostępnych gruntów zamierzamy realizować nowe projekty szyte na miarę. Chcemy tez skoncentrować działania na budowie we Wrocławiu inwestycji o nowym z naszego punktu widzenia charakterze, mianowicie obiekcie małych jednostek biznesowych, który będzie oferował powierzchnie od 600 mkw. z biurem i możliwością łączenia powierzchni w większe jednostki. Ta inwestycja będzie ulokowana na terenie istniejącego Parku Prologis III przy ul. Granicznej - informuje Ewa Zawadzka.

Przedstawicielka Prologis podkreśla, że rok 2013 ma być czasem wykorzystania szansy jaką daje istniejąca powierzchnia magazynowa spółki w regionie. - Zdrowy poziom pustostanów na poziomie ok. 12 proc., pozwala nam oferować klientom, którzy nie mają czasu żeby oczekiwać na proces zakończenia inwestycji, powierzchnię od zaraz - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA