PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prologis Park Poznań nominowany do nagrody Prime Property Prize Wielkopolska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 sty 2013 09:39

Prologis Park Poznań nominowany do nagrody Prime Property Prize Wielkopolska

Park handlowy Prologis Park Poznań to jeden z kandydatów do zdobycia statuetki Prime Property Prize Wielkopolska w kategorii "Obiekt logistyczno-magazynowy". O tą prestiżową nagrodę będzie walczyć z Projektem BTS dla Amica, CLIP, Panattoni Park Poznań oraz Tulipan Park Poznań.

REKLAMA

Prologis Park Poznań to pierwszy z dwóch parków logistycznych firmy, który powstał w regionie Poznania - jednym z kluczowych dla Prologis rynku w Polsce. Budowę centrum dystrybucyjnego rozpoczęto w 2001 roku, a całość inwestycji ukończono w czerwcu 2004 roku.

Prologis Park Poznań to park logistyczny, który składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 43 000 metrów kwadratowych pomieszczeń magazynowych i biurowych. Park oferuje swoim klientom miejsca parkingowe, szerokie place manewrowe, całodobową ochronę i wiele innych udogodnień.

Prologis Park Poznań mieści się 15 kilometrów na zachód od centrum Poznania. Bezpośrednio przy tym centrum logistycznym przebiega droga nr 92. Taka lokalizacja ułatwia transport we wszystkich głównych kierunkach. Na północy ku Szczecinowi, na zachodzie do Niemiec i na południe do Czech. W Poznaniu spotykają się szlaki samochodowe, kolejowe i wodne, dzięki którym łatwo dystrybuować towary w granicach i za granicę Polski.

Konkurs Prime Property Prize Wielkopolska 2013 jest organizowany przez Grupę PTWP, wydawcę portalu Propertynews.pl, organizatora Property Forum Poznań 2013. Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze istniejące obiekty komercyjne, które mają największy wpływ na rynek nieruchomości w Wielkopolsce.

Nominacje przygotowano na podstawie zgłoszeń Czytelników portalu Propertynews.pl oraz prac Forum Ekspertów Nagrody.

Nagrody zostaną wręczone podczas Property Forum Poznań w dniu 19 lutego 2013 roku.

Więcej o nagrodzie i konferencji: http://www.propertynews.pl/prime-property-prize/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA