PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prologis przyciągnął logistycznego giganta

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 lis 2016 17:16

Prologis przyciągnął logistycznego giganta fot. Prologis

Prologis podpisała z firmą Waberer’s umowę najmu na ponad 13 tys. mkw. powierzchni w już istniejącym magayznie oraz 21 tys. mkw. w nowych projektach.

REKLAMA

Transakcje z nowym klientem obejmują: 13,8 tys. metrów kwadratowych w spekulacyjnym budynku 7A o powierzchni 21,5 tys. metrów kwadratowych, który dzięki podpisanej umowie, został w pełni wynajęty w dwa miesiące po zakończeniu budowy; 21 tys. metrów kwadratowych w budynkach 7B i 8, które zostaną wybudowane według specyfikacji klienta. Ukończenie obu inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2017 r. 

- Szukaliśmy wysokiej jakości centrum logistycznego zlokalizowanego w pobliżu Budapesztu i w sąsiedztwie głównej trasy transportowej. Oferta Prologis spełniła nasze oczekiwania, zapewniając wysoki standard techniczny, obsługę klienta oraz atrakcyjne położenie. Zrównoważone rozwiązania zastosowane w parku są idealne z punktu widzenia naszej proekologicznej strategii - powiedział Zsolt Barna, dyrektor logistyki kontraktowej, Waberer’s.

Prologis Park Budapest-Sziget składa się obecnie z siedmiu budynków o łącznej powierzchni 150 tys. metrów kwadratowych. Park znajduje się w strefie przemysłowej Szigetszentmiklós, niedaleko Budapesztu, co zapewnia bezpośrednie połączenie z siecią dróg krajowych i międzynarodowych przez obwodnicę Budapesztu M0.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA