PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prologis uczy studentów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 gru 2015 13:39

Prologis uczy studentów Spotkanie Prologis

Około 100 studentów studiów stacjonarnych, zaocznych i podyplomowych wzięło udział w wykładzie Prologis poświęconym roli magazynów w łańcuchu dostaw zorganizowanym
w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

REKLAMA

Wykład poprowadzili Paweł Sapek, senior vice president & country manager Prologis na Polskę oraz Michał Ptaszyński, director land & development Prologis na Polskę. Było to już piąte spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów firmy w Wyższej Szkole Logistyki.

Podczas dwugodzinnej prelekcji eksperci Prologis zaprezentowali pozycję obiektów magazynowych w ciągu dystrybucji, wady i zalety różnych form użytkowania nieruchomości oraz wpływ prawidłowego zarządzania budynkiem na sprawność łańcucha dostaw. Swoim wystąpieniem uświadomili przyszłym specjalistom, dlaczego logistyka bez magazynu nie jest możliwa.

- Misja naszej firmy oraz pozycja lidera w branży zobowiązują nas do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem- powiedział Paweł Sapek. Uczestnicy wykładu to młodzi i ambitni ludzie, którzy będą mieli ogromny wpływ na rynek logistyczny, dlatego jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać ich eduakcję - dodał.

- Prezentacja roli magazynów w łańcuchu dostaw z praktycznego punktu widzenia spotkała się z dużym zainteresowaniem studentów - powiedziała Alicja Gruszczyńska, rzecznik prasowy WSL. - Wykłady powadzone przez Prologis stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy przekazywanej w ramach programów nauczania WSL. Bardzo cieszy nas, że studenci naszej uczelni mogą czerpać wiedzę bezpośrednio od tak wysokiej klasy specjalistów - dodała.

Prologis już od dziesięciu lat współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki, wpierając Uczelnię swoją wiedzą i doświadczeniem. Firma nagradza również najlepszych studentów WSL stypendiami finansowymi za przygotowanie najlepszej pracy licencjackiej i magisterskiej oraz osiągnięcia w toku nauki dla najlepszego absolwenta WSL w ramach konkursu „Prologis Najlepszym”.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA