PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prologis uczy studentów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 gru 2015 13:39

Prologis uczy studentów Spotkanie Prologis

Około 100 studentów studiów stacjonarnych, zaocznych i podyplomowych wzięło udział w wykładzie Prologis poświęconym roli magazynów w łańcuchu dostaw zorganizowanym
w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

REKLAMA

Wykład poprowadzili Paweł Sapek, senior vice president & country manager Prologis na Polskę oraz Michał Ptaszyński, director land & development Prologis na Polskę. Było to już piąte spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów firmy w Wyższej Szkole Logistyki.

Podczas dwugodzinnej prelekcji eksperci Prologis zaprezentowali pozycję obiektów magazynowych w ciągu dystrybucji, wady i zalety różnych form użytkowania nieruchomości oraz wpływ prawidłowego zarządzania budynkiem na sprawność łańcucha dostaw. Swoim wystąpieniem uświadomili przyszłym specjalistom, dlaczego logistyka bez magazynu nie jest możliwa.

- Misja naszej firmy oraz pozycja lidera w branży zobowiązują nas do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem- powiedział Paweł Sapek. Uczestnicy wykładu to młodzi i ambitni ludzie, którzy będą mieli ogromny wpływ na rynek logistyczny, dlatego jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać ich eduakcję - dodał.

- Prezentacja roli magazynów w łańcuchu dostaw z praktycznego punktu widzenia spotkała się z dużym zainteresowaniem studentów - powiedziała Alicja Gruszczyńska, rzecznik prasowy WSL. - Wykłady powadzone przez Prologis stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy przekazywanej w ramach programów nauczania WSL. Bardzo cieszy nas, że studenci naszej uczelni mogą czerpać wiedzę bezpośrednio od tak wysokiej klasy specjalistów - dodała.

Prologis już od dziesięciu lat współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki, wpierając Uczelnię swoją wiedzą i doświadczeniem. Firma nagradza również najlepszych studentów WSL stypendiami finansowymi za przygotowanie najlepszej pracy licencjackiej i magisterskiej oraz osiągnięcia w toku nauki dla najlepszego absolwenta WSL w ramach konkursu „Prologis Najlepszym”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA