PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prologis wynajmuje powierzchnię magazynową firmie AT Computers

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 lis 2011 11:47

Prologis, Inc., właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu umowy najmu ponad 13 500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w Prologis Park Ostrava z firmą AT Computers. To dystrybutor produktów i usług informatycznych na rynkach czeskim i słowackim.

REKLAMA

AT Computers zajmie powierzchnię w Budynku 1 w Prologis Park Ostrava, centrum dystrybucyjnym położonym we wschodniej części kraju, składającym się z dwóch budynków o łącznej powierzchni prawie 70 000 metrów kwadratowych. Centrum znajduje się w odległości 14 kilometrów od centrum Ostrawy, między autostradą D47 a obwodnicą miejską.

Po zawarciu tej transakcji cała powierzchnia w Prologis Park Ostrava jest już wynajęta.

- Rynek powierzchni magazynowych w Czechach notuje stabilny wzrost w 2011 roku, co znajduje odzwierciedlenie w umowach najmu podpisanych dotychczas przez Prologis - powiedział Marek Muller, senior leasing manager Prologis w Czechach. - Nasze budynki są strategiczne rozmieszczone w całym kraju, co wraz z dużym zasobem gruntów pozwala klientom wybierać spośród różnych opcji, takich jak natychmiastowy wynajem, wynajęcie dodatkowej powierzchni lub budowa nowych obiektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta - dodał.

Portfolio Prologis w Czechach to 6 centrów dystrybucyjnych (26 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej 605 000 metrów kwadratowych (stan na 30 września 2011 r.). Z portfolio liczącym ponad 3,7 miliona metrów kwadratowych powierzchni zlokalizowanej w 41 parkach dystrybucyjnych Prologis jest wiodącym dostawcą powierzchni magazynowej w Europie Środkowej i Wschodniej.

  • karols 2011-11-22 17:56:51
    Prologis w tym roku osiąga niesamowite wyniki. Zresztą firma Jartom już wcześniej pisała o tym, że w tym roku będziemy mieli do czynienia z poważnymi wzrostami na rynku. Widzieliście raporty Jartomu? Teraz widać efekty.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA